Patryk Vega tworzy film o samym sobie. Niewidzialna wojna – zobacz plakat

Wincenty Wawrzyniak
2022/07/11 18:00
6
0

Patryk Vega wyruszył z promocją filmu o samym sobie – w sieci pojawił się plakat Niewidzialnej wojny oraz data premiery produkcji.

Niecałe dwa miesiące temu informowaliśmy Was o ambitnych planach Patryka Vegi, który planuje filmową ekspansję na międzynarodowy rynek. Jego pierwszym anglojęzycznym projektem ma będzie The Vor in Law poświęcony Władimirowi Putinowi. Zanim jednak produkcja ujrzy światło dzienne, reżyser ma w planach wydanie swojej fabularnej autobiografii (podajemy za serwisem Rytmy). Poniżej szczegóły.

Patryk Vega tworzy film o samym sobie. Niewidzialna wojna – zobacz plakat

Niewidzialna wojna, czyli fabularna autobiografia

Z tej okazji w sieci pojawił się oficjalny plakat filmu (właśnie go zobaczyliście) oraz opis produkcji.

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju: "Pitbull", "Botoks" czy "Kobiety mafii"? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera – "Niewidzialna wojna".

GramTV przedstawia:

Na ten moment nie wiemy nic więcej – nie podano, kto zagra Patryka Vegę, ani też jak mamy rozumieć enigmatyczny tytuł filmu. Wiadomo jedynie, że premiera została zaplanowana na 30 września tego roku.

Komentarze
6
alex1112
Gramowicz
13/07/2022 21:08
f1fson napisał:

Mało tego, w międzyczasie jeszcze powstaje film o Putinie tego samego reżysera.

Akurat ludzie grzebiący w przeszłości Putina mają skłonności do wypadków i chorób. Więc może problem sam się rozwiąże.

f1fson
Gramowicz
12/07/2022 09:48

Mało tego, w międzyczasie jeszcze powstaje film o Putinie tego samego reżysera.

wolff01
Gramowicz
12/07/2022 08:15

Nie ma to ja nakręcić właśną biografię. Nazwanie megalomanem chyba nie oddaje mu sprawiedliwości...

Ale fakt, popularność tego reżyszera w naszym kraju nie świadczy dobrze o poziomie naszych widzów, bo tłumaczenie że "oglądam dla brechtu" jakoś mnie nie przekonuje. Dla przykładu w USA takie infantylne chały jak on kręci zalicza się do klasy B albo C i ogląda to co najwyżej grupka zapaleńców która robi sobie z tego swego rodzaju hobby...
Trwa Wczytywanie