Niemcy zapowiedzieli grę o tropieniu nazistów. Zobaczcie zwiastun

DK
2022/08/17 10:40

"Nic nie jest częścią przeszłości – to wszystko to teraźniejszość, która może stać się przyszłością".

Niemieckie studio o wdzięcznej nazwie Paintbucket Games zapowiedziało The Darkest Files – detektywistyczną przygodówkę FPP o tropieniu nazistów. Zapowiedzi tytułu towarzyszy krótki trailer, który prezentuje oryginalną oprawę graficzną. Filmik dołączamy na dole niniejszej wiadomości.

Niemcy zapowiedzieli grę o tropieniu nazistów. Zobaczcie zwiastun

Akcja The Darkest Files przeniesie nas do lat 50. XX wieku. W tytule wcielimy się w członka zespołu kierowanego przez niemieckiego tropiciela nazistów Fritza Bauera (taki człowiek naprawdę istniał i sprzeciwiał się chronieniu zbrodniarzy wojennych) i będziemy rozwiązywać kryminalne sprawy. Do naszych zadań ma należeć analizowanie akt oraz przesłuchiwanie podejrzanych. Poszczególne przypadki bazują na autentycznych sprawach z tamtych czasów.

The Darkest Files – data premiery pozostaje nieznana

Na razie nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry. Wiemy jedynie, że ma ona ukazać się na pecetach – poprzez Steama – “już wkrótce”, co sugeruje, że twórcy mierzą w 2022. Póki co można dodać The Darkest Files do swojej listy życzeń na platformie Valve – takich produkcji jest naprawdę niewiele, więc może warto podkreślić zainteresowanie jej wydaniem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!