Nicolas Cage w nowej roli naprawdę przeraża. Maika Monroe opowiada o przeżyciach z planu Kodu zła

Krzysztof Żołyński
2024/07/09 18:00
0
0

Do sieci trafił nowy film promocyjny horroru Kod zła. Twórcy pokazują, że Nicolas Cage naprawdę przeraża.

Najnowszy spot promocyjny filmu Kod zła nosi tytuł Heartbeat i to nie przypadek. Prezentuje Maikę Monroe, która po raz pierwszy widzi w filmie Nicolasa Cage'a jako seryjnego mordercę. Aktorka jest autentycznie przerażona.

 Kod zła. Maika Monroe
Kod zła. Maika Monroe

Czy Milczenie owiec ma godnego następcę?

Ekipa rejestrowała tętno aktorki podczas kręcenia tej sceny w filmie i osiągnęło ono 170 uderzeń na minutę, gdy zobaczyła postać graną przez Cage’a.

Kiedy weszłam na plan i zobaczyłem Nicolasa Cage’a w roli Długonogiego, było to przeżycie, którego nigdy nie zapomnę.

Poniżej możecie zobaczyć materiał filmowy z tej sceny. Wygląda na to, że naprawdę szykuje się „najstraszniejszy film dekady” i zapowiedzi twórców to nie są zwykłe przechwałki. Nicolas Cage wcielił się w swoją postać idealnie i to z pewnością będzie jeden z jego najlepszych występów.

Mówi się, że Kod zła stylistycznie nawiązuje do klasycznych hollywoodzkich thrillerów psychologicznych, a wczesne recenzje porównują go do kultowego Milczenia owiec z lat 90.

To odpowiednik umieszczenia etykiety ostrzegawczej na słoiku z nitrogliceryną. Potwór jest bardzo, bardzo niebezpieczną substancją. Sposób, w jaki jest przemieszczany, odkrywany i rozkładany, należy traktować bardzo ostrożnie. – powiedział w jednym z wywiadów Nicolas Cage.

Centralną postacią jest świeżo wcielona do FBI, agentka Lee Harker, która zostaje rzucona na głęboką wodę, ma wytropić nieuchwytnego seryjnego mordercę. Wkrótce okazuje się, że jest ona osobiście powiązana z zabójcą i wszystko zaczyna się komplikować.

GramTV przedstawia:

W roli agentki Lee Harker zobaczymy młodą, amerykańską aktorkę Maikę Monroe, która ma na koncie występy w filmach Coś za mną chodzi i Watcher. Obok niej i wspomnianego Nicolasa Cage'a w obsadzie produkcji są też Alicia Witt (The Walking Dead), Blair Underwood (American Crime Story), Erin Boyes (Nóż w nocnej ciszy), Lisa Chandler (50 States of Fright) oraz Dakota Daulby (Uczeń i mistrz). Dead), Blair Underwood (American Crime Story), Erin Boyes (Nóż w nocnej ciszy), Lisa Chandler (50 States of Fright) oraz Dakota Daulby (Uczeń i mistrz).

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Oz Perkins, filmowiec doskonale znany wielbicielom gatunku, a więc można uważać, że także on jest gwarancją solidnego widowiska.

Premiera filmu odbędzie się 12 lipca 2024 roku.

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!