New Tales from the Borderlands na 18-minutowym gameplayu

DK
2022/09/04 08:00
0
0

Tytuł zadebiutuje w II połowie października.

New Tales from the Borderlands to druga część wydanej w 2021 przygodówki osadzonej w świecie Borderlands. Zgodnie z wcześniejszymi ogłoszeniami, twórcy zaprezentowali teraz długi materiał z rozgrywką z produkcji. Wygląda na to, że w sequelu fani serii znajdą to, co w pierwowzorze – tyle że więcej i lepiej. Oczywiście zadbano o to, co stanowi wizytówkę cyklu – to znaczy o charakterystyczną oprawę wizualną. Filmik publikujemy na samym dole.

New Tales from the Borderlands na 18-minutowym gameplayu

Druga część gry opowiada nową historię i przedstawia nowych bohaterów – trójkę nieudaczników. W opisie New Tales na Steamie czytamy:

Zadecyduj o losie altruistycznej pani naukowiec Anu, jej ambitnego i cwanego brata Octavio oraz zadziornej, ciskającej mrożonym jogurtem Fran. Nie mając nic do stracenia i wszystko do zgarnięcia, musisz przebrnąć przez pięć porywających rozdziałów pełnych uzbrojonych bandytów, bestii z innego świata i pysznych tacos.

Data premiery New Tales from the Borderlands

Przy okazji wideo potwierdza datę premiery gry – zgodnie z oficjalnymi wieściami, ma ona trafić do sklepów 21 października. Od tego dnia przygodówka będzie dostępna na platformach PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Switch. Ostatnio dość często twórcom zdarza się przekładać terminy debiutów ich produkcji na 2023. Wygląda jednak na to, że New Tales from the Borderlands nie powieli tego trendu i gra trafi w łapki fanów serii jeszcze w tym roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!