Netflix naprawi jeden z elementów Wiedźmina w 4. sezonie? Wskazują na to nowe zdjęcia

Radosław Krajewski
2024/06/21 10:40
3
0

Twórcy poprawią jeden z krytykowanych elementów serialu w nowych odcinkach.

Obecnie zdjęcia do czwartego sezonu Wiedźmina kręcone są w opactwie Waverley w Anglii. To właśnie z tego miejsca mogliśmy zobaczyć pierwsze ujęcia na Laurence’a Fishburne’a w roli wampira Regisa. Teraz do sieci trafiła kolejna porcja fotografii wykonana przez UnboxPHD i udostępniona przez portal Redanian Intelligence, który przedstawia nowe zbroje żołnierzy Nilfgaardu.

Wiedźmin
Wiedźmin

Wiedźmin – nowe zbroje armii Nilfgaardu w 4. sezonie

W trakcie pierwszego sezonu Wiedźmina rozgorzała dyskusja wśród widzów dotycząca strojów armii Nilfgaardu, które przez wiele osób były wyśmiewane. Twórcy w drugim sezonie postanowili poprawić ten element i widzowie przyjęli te kostiumy z większym entuzjazmem. Zostały one wykorzystane również w trzecim sezonie, ale najwyraźniej ekipa serialu stwierdziła, że czas na kolejne zmiany.

GramTV przedstawia:

Zdjęcia z planu przedstawiające zbroje Nilfgaardu nie są zbyt wyraźne, ale możemy zauważyć, że ponownie dominuje w nich czarny kolor. Redanian Intelligence sugeruje, że widziani na fotografii aktorzy mogą należeć do specjalnej dywizji armii krainy z Południa, a pozostali żołnierze będą posiadać te same kostiumy, co w dwóch poprzednich sezonach Wiedźmina. Ujęcia z planu czwartego sezonu zobaczycie poniżej.

Na czwarty sezon Wiedźmina będziemy musieli jeszcze poczekać. Netflix nie podał oficjalnej daty premiery nowych odcinków. Możemy jednak przewidywać, że zadebiutują one dopiero w przyszłym roku.

Wiedźmin – sezon 4
Wiedźmin – sezon 4
Foto: UnboxPHD/Redanian Intelligence
Wiedźmin – sezon 4
Wiedźmin – sezon 4
Foto: UnboxPHD/Redanian Intelligence
Komentarze
3
Yarod
Gramowicz
21/06/2024 17:42
wolff01 napisał:

A teraz porównajcie ich zbroje do Gry o Tron Ród Smoka xD

Albo chociaż zbrój z gier

Talbis
Gramowicz
21/06/2024 12:25

Tutaj to już nie ma co naprawiać... 

wolff01
Gramowicz
21/06/2024 11:05

A teraz porównajcie ich zbroje do Gry o Tron Ród Smoka xD
Trwa Wczytywanie