Naughty Dog pracuje nad grą fantasy? Fani grzebią w The Last of Us Part I

DK
2022/09/05 20:45

I póki co wygrzebali garść plakatów.

Remake The Last of Us od kilku dni króluje na PlayStation 5. Tytuł zbiera pozytywne recenzje – generalnie pełna detali oprawa wideo przypadła każdemu do gustu. Teraz fani są na etapie przeszukiwania poszczególnych lokacji w grze w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji na temat kolejnego projektu Naughty Dog. Jedna z popularniejszych teorii głosi, iż będzie to produkcja fantasy.

Naughty Dog pracuje nad grą fantasy? Fani grzebią w The Last of Us Part I

Do takich wniosków dochodzą sympatycy TLoU, którzy natknęli się w grze na plakaty pokazujące postacie i lokacje ze świata fantasy. Trudno powiedzieć, co twórcy The Last of Us chcieli powiedzieć przez te artworki – być może nie mieli na myśli nic konkretnego. Jednak nie można wykluczyć hipotezy, że właśnie poprzez takie grafiki Naughty Dog postanowiło zaprezentować graczom swoją kolejną produkcję.

Jeśli chodzi o jakieś konkrety dotyczące planów studia na przyszłość, to na razie na pewno wiemy tyle, że pracuje ono nad przeniesieniem TLoU Part I na pecety. Kiedy dokładnie gra zadebiutuje na blaszakach, tego na razie nie ujawniono.

The Last of Us Part I – ciekawe wideo

Tymczasem odsyłamy Was do obejrzenia ciekawych materiałów wideo na temat wersji na PS5. Na przykład tutaj Naughty Dog mówi o tym, jak remake działa na zmysły gracza. Z kolei pod tym adresem pisaliśmy o drzewach, które zachowują się tak, jakby śledziły Joela. No i mamy jeszcze filmik porównujący lokacje z gry z rzeczywistymi miejscami.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!