The Last of Us Remake kontra rzeczywistość. Deweloperzy wykonali kawał roboty

Radosław Krajewski
2022/09/05 13:40
0
0

Naughty Dog wiernie odwzorowało znane lokacje z Bostonu i innych miast.

W miniony piątek odbyła się premiera The Last of Us: Part I, czyli remastera kultowej gry Naughty Dog wydanego pierwotnie na PlayStation 3. Jeszcze przed debiutem gry mogliśmy zobaczyć liczne porównania najnowszej wersji z poprzednimi. Tym razem niezawodny kanał ElAnalistaDeBits zaprezentował porównanie gry z rzeczywistymi lokacjami. Deweloperzy przyłożyli się od odwzorowania ważnych miejsc w Bostonie, Salt Lake City, Pittsburgh i innych miastach, czego dowodzi poniższy film.

The Last of Us Remake kontra rzeczywistość. Deweloperzy wykonali kawał roboty

Naughty Dog wiernie odwzorowało nie tylko poszczególne lokacje, ale nawet krajobrazy czy charakterystyczną architekturę każdego z miast. Deweloperzy wykonali niezwykle pieczołowitą pracę, dzięki której możemy w cyfrowym świecie zwiedzić prawdziwe budynki, posągi, a nawet konkretne odcinki autostrad. Dopiero na porównaniu możemy zauważyć, że wykreowany w The Last of Us: Part 1 jest niezwykle realistyczny i twórcy nie musieli zbyt wiele dodawać od siebie.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Last of Us: Part I zadebiutowało 2 września na PlayStation 5. Wersja na komputery osobiste pojawi się w późniejszym terminie.

The Last of Us: Part I w starciu z rzeczywistością – porównanie

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!