Następczyni Iron Mana otrzyma własny serial. Znamy pierwsze szczegóły

Radosław Krajewski
2021/04/28 13:20
1
0

Rozpoczęły się pracę nad Ironheart, czyli superbohaterki powiązanej z Tonym Starkiem. Wiemy kto napisze scenariusze do odcinków.

Następczyni Iron Mana otrzyma własny serial. Znamy pierwsze szczegółyPrzywrócenie Tony’ego Starka nie jest celem Marvela, pomimo niedawnych próśb fanów, ale studio pracuje obecnie nad dwoma spin-offami serii o Iron Manie. Pierwszy z nich Armored Wars przedstawi dalsze przygody War Machine’a, zaś drugim będzie Ironheart. O produkcji do tej pory niewiele było wiadomo, choć jeszcze pod koniec listopada ubiegłego roku pojawiły się plotki, że Marvel pracuje nad adaptacją komiksu o nastolatce Riri Williams. Jednak dopiero teraz otrzymaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji. Scenarzystką projektu została Chinaka Hodge, która ma w swoim dorobku prace nad takimi serialami jak Niesamowite historie i Snowpiercer. Według serwisu The Hollywood Reporter, serial ma liczyć sześć odcinków, a więc tyle samo co Falcon i Zimowy żołnierz.

Główną bohaterką Ironheart jest 15-letnia dziewczyna o imieniu Riri Williams. Posiada ona niezwykły umysł, który pozwala jej tworzyć własne zbroje zbliżone do Iron Mana. Stark o niej usłyszał i zdecydował pomóc jej na superbohaterskiej ścieżce. W tę rolę wcieli się Dominique Thorne. Marvel nie podał daty premiery serialu, ale na pewno nie nastąpi ona w tym roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
29/04/2021 20:47

Jeśli dobrze pamiętam to w komiksach historia była taka, że Tony Stark zapadł w śpiączkę i na jego miejsce wskoczyła Ironheart. Komiksy sprzedawały się tak słabo, że Tony musiał się rozbudzić by znowu marka odżyła i ludzie zaczęli się interesować serią.