Marvel znalazł następcę Iron Mana. Ruszają prace nad nowym serialem

Radosław Krajewski
2020/11/25 12:30
1
0

Studio pracuje nad nową produkcją dla Disney+, której bohaterka pochodzi z kart komiksów o Iron Manie.

Wygląda na to, że Marvel znalazł następcę Iron Mana. Nie jest to nowy aktor, który przejmie zbroję po Tonym Starku, ale zupełnie nowa postać dla uniwersum, która w komiksach miała wiele wspólnego z popularnym miliarderem. Scooper Charles Murphy usłyszał od kilku swoich źródeł, że Marvel rozpoczął pracę nad serialem o Ironheart. Mówi się, że produkcja miałaby być spin-offem trylogii o Iron Manie, więc w serialu pojawiłyby się postacie znane z kinowych produkcji.

Marvel znalazł następcę Iron Mana. Ruszają prace nad nowym serialem

Ironheart jest 15-letnią dziewczyną o imieniu Riri Williams. Posiada ona niezwykły umysł, który pozwala jej tworzyć własne zbroje zbliżone do Iron Mana. Stark o niej usłyszał i zdecydował pomóc jej na superbohaterskiej ścieżce.

GramTV przedstawia:

Wygląda na to, że Marvel planuje w dalekiej przyszłości wprowadzić Young Avengers. W produkcji są już seriale o Ms.Marvel, Kate Bishop pojawi się w Hawkeye, a wszystko wskazuje na to, że studio planuje również produkcje o Ironheart oraz Squirrel Girl.

Jeżeli plotki się potwierdzą i Marvel pracuje nad serialem o Ironheart, to Riri Williams będzie musiała zostać wprowadzona do uniwersum bez pomocy Tony’ego Starka. Wiceprezes studia powiedziała w niedawnym wywiadzie, że Stark z pewnością nie powróci i jego historia zakończyła się wraz z ostatnią częścią Avengersów. Żyje natomiast jego dziedzictwo, przede wszystkim w Spider-Manie, ale najwyraźniej studio chce rozłożyć je na kolejną postać. W komiksach po pewnym czasie bohaterka przejęła zbroję po Starku, tym samym stając się Iron Manem.

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
27/11/2020 22:38

Z tego co pamiętam to Ironheart sprzedawała się tak słabo że musieli na powrót wrócić do Tony'ego Starka, który wybudził się ze śpiączki ... czy jakoś tak?

No ale Future is Female. Ich wizja, ich historia, na pewno będzie wielu ludzi którzy to obejrzą, ale jeszcze więcej którzy po prostu podziękują.