Nadciąga pierwsze rozszerzenie fabularne do OlliOlli World

Smolak
2022/05/26 10:30

Przyszykujcie się na kosmiczną wyprawę. W OlliOlli World: VOID Riders zagracie jeszcze w czerwcu.

VOID Riders – tak zatytułowane zostało rozszerzenie fabularne do OlliOlli World, które zostanie oddane w ręce graczy już 15 czerwca. Jeśli jesteście spragnieni kolejnych przygód w deskorolkowym wydaniu, to z pewnością powinniście zwrócić uwagę na to DLC. Zachęcam do zapoznania się z wideo prezentującym gameplay. Warto zaznaczyć, że to pierwszy z dwóch większych dodatków, które zawitają do OlliOlli World.

Nadciąga pierwsze rozszerzenie fabularne do OlliOlli World

Nieziemsko stylowi kosmici, Sair’Rah, Khehvyn i Pftangxi, trafiają do Radlandii, by pozyskać skejterskie okazy dla potężnego Mgławicomistrza. OlliOlli World: VOID Riders wprowadza nowy wspaniały świat wyzwań i kosmiczny sprzęt, z którego pomocą wyruszysz na podbój niezbadanej strefy V.O.I.D. Popłyń z prądem, pokonując trasy od zaśnieżonego Cloverbrook przez upiorne Sunshine Valley po dynamiczne Burntrock – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Trzeba przyznać, że rozszerzenie VOID Riders prezentuje się naprawdę syto i z pewnością przyciągnie przed ekran osoby, które zakochały się w OlliOlli World. A fanów z pewnością nie brakuje, gdyż produkcja ekipy Roll7 została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy.

Na koniec przypomnijmy, że OlliOlli World zadebiutowało na rynku w lutym 2022 roku, a gra dostępna jest na PC oraz konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!