Nadchodzi Alan Wake Remastered? Konsolowe wydanie w ofercie sklepu

LM
2021/09/05 14:00
0
0

W sieci po raz kolejny pojawiło się Alan Wake Remastered. Tym razem z wydaniem na konsolach i wyjątkowo bliską datą premiery.

Nadchodzi Alan Wake Remastered? Konsolowe wydanie w ofercie sklepu

Pora na garść ciekawostek dedykowanych miłośnikom marki Alan Wake. W ofercie tajwańskiego oddziału Rakuten ulokowano dedykowane konsolom Xbox oraz PlayStation zremasterowane wydanie gry z 2010 roku. Alan Wake Remastered pojawiło się wcześniej w plikach platformy Epic Games Store i chociaż nie mamy tu jeszcze żadnych oficjalnych deklaracji ze strony producenta, to sklep zwiastuje premierę wyznaczoną na 5 października. Jednocześnie analityk firmy Niko Partners, Daniel Ahmad, zasugerował na Twitterze, że pełnoprawna zapowiedź gry pojawi się już w najbliższym tygodniu.

Jeszcze w ubiegłym roku przedstawiciele studia Remedy Entertainment ogłosili nawiązanie współpracy z Epic Games, której owocem będą rzekome Alan Wake Remastered i Alan Wake 2. Niedawno informowaliśmy, że produkcja najprawdopodobniej drugiej z wymienionych gier weszła we właściwy proces deweloperski, więc szybkie wpuszczenie remastera na rynek wydaje się strzałem w dziesiątkę.

GramTV przedstawia:

Alan Wake zadebiutował w 2010 roku na konsolach Xbox 360, by w 2012 roku ukazać się również na PC.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!