Remedy ma dobre wieści dla fanów Alan Wake

LM
2021/08/15 15:10
0
0

Remedy Entertainment chwali się postępami w pracach nad kolejnymi grami w swoim uniwersum. Kiedy Alan Wake 2 i Control 2?

W Remedy Entertainment praca wre. Przedstawiciele studia poinformowali, że najnowsza, zrealizowana we współpracy z Epic Games gra ekipy przeszła we właściwy proces deweloperski. To zdaniem wielu optymistów i miłośników plotek kontynuacja wydanej oryginalnie w 2010 roku gry Alan Wake 2. Remedy nieco wcześniej wspominało już o spójnym świecie swoich gier, czego dowiodły bezpośrednie nawiązania do Alan Wake w grze Control. Płomień plotek podsyca też odzyskanie przez studio pełni praw do marki, co z pewnością nie jest dziełem przypadku.

Remedy ma dobre wieści dla fanów Alan Wake

Kiedy możemy spodziewać się gry Alan Wake 2? Z pewnością nie prędko, szczególnie że Remedy prowadzi jednocześnie kilka innych projektów. Pewne jest natomiast to, że sfinansowany przez Epic Games tytuł przynajmniej przez dłuższy czas będzie na PC dostępny wyłącznie w sklepie wydawcy. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Remedy Entertainment wciąż na pełnych obrotach produkuje inną, nieco mniejszą grę. W tym samym czasie zespoły studia pracują też nad kooperacyjną sieciową grą w uniwersum Control, a kontynuacja hitu z 2019 roku jest na wczesnym etapie prac koncepcyjnych.

GramTV przedstawia:

Wygląda na to, że najlepszym sposobem, by wgryźć się w pełni w najnowsze projekty Remedy, jest powrót do takich tytułów jak Control i Alan Wake. O obu z nich zapewne w nadchodzących latach będzie jeszcze głośno.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!