Multiversus z datą premiery pierwszego sezonu rozgrywek. Znamy szczegóły

Maria Wawrzyniak
2022/08/14 17:00
0
2

Poznaliśmy datę premiery pierwszego sezonu i plany na dalszy rozwój gry – deweloperzy ujawnili także termin wprowadzenia do gry Morty’ego.

Przedstawiciele studia Player First Games wraz z Warner Bros. Interactive ujawnili datę premiery pierwszego sezonu rozgrywek rankingowych w grze Multiversus. Jak zapewne większość z Was kojarzy, start pierwszego sezonu został opóźniony z powodu konieczności dopracowania pewnych elementów. Teraz jednak oczekiwanie dobiegło końca – prawdziwe zmagania rozpoczną się już jutro!

Multiversus z datą premiery pierwszego sezonu rozgrywek. Znamy szczegóły

Start pierwszego sezonu w Multiversus

Za pośrednictwem oficjalnego profilu gry na Twitterze poinformowano, że pierwszy sezon rozgrywek w Multiversus rozpocznie się już jutro – 15 sierpnia. Wówczas pojawi się oczywiście nowa przepustka bojowa, dzięki której zdobędziemy kolejne nagrody. Przy okazji potwierdzono, iż Morty dołączy do puli postaci 23 sierpnia jako część 1. sezonu. Warto jednak zaznaczyć, że jutro nie otrzymamy absolutnie wszystkiego, co twórcy przygotowali dla nas w ramach sezonu; studio ma w planach regularne aktualizacje z nową zawartością.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!