Mortal Kombat 1 z prezentacją kolejnej postaci. Zobaczcie nowy gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2023/07/31 07:50
0
0

NetherRealm Studios nie zwalnia tempa.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, kiedy odbędą się zamknięte beta testy Mortal Kombat 1. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi wiadomości związanych ze wspomnianą produkcją. NetherRealm Studios opublikowało bowiem wczoraj nowy zwiastun nadchodzącej odsłony serii. Udostępniony przez twórców materiał skupia się natomiast na prezentacji kolejnej postaci.

Mortal Kombat 1 z prezentacją kolejnej postaci. Zobaczcie nowy gameplay trailer

Geras w Mortal Kombat 1. NetherRealm Studios prezentuje kolejną postać

Okazuje się, że w Mortal Kombat 1 pojawi się również Geras. Wspomniany wojownik w wydanym w 2019 roku Mortal Kombat 11 i najwyraźniej przypadła do gustu fanom serii, skoro powróci także w nadchodzącej produkcji NetherRealm Studios.

Geras był jednym z antagonistów w Mortal Kombat 11. Wspomniany wojownik jest sługą Kroniki i jej głównym egzekutorem. Podobnie jak swoja mistrzyni posiada zdolność manipulowania czasem oraz piaskiem. Opublikowany przez deweloperów zwiastun pozwala natomiast sprawdzić, jak bohater ten radzi sobie w akcji.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!