Monuments Flipper – produkcja o odnawianiu zabytków ma darmowe demo

DK
2022/06/15 21:35
0
0

PlayWay opublikowało też nowy trailer.

O tym, że taka gra jest tworzona, wiemy już od dawna – o symulatorze renowatora zabytków pisaliśmy jeszcze na początku 2020. Teraz odpowiedzialne za grę polskie studio Monuments Games udostępniło jej wersję demonstracyjną. Znajdziecie je na stronie produkcji na Steamie. A na dole newsa obejrzycie trailer od PlayWay, który pokazuje, czego mniej więcej można się spodziewać, odpalając demo Monuments Flipper.

Monuments Flipper – produkcja o odnawianiu zabytków ma darmowe demo

Tytuł bazuje na formule House Flipper, którego polubiły rzesze graczy na całym świecie. Tym razem wcielamy się w profesjonalnego konserwatora zabytków, który próbuje przywrócić dawny blask najsłynniejszym budowlom świata. Na stronie produkcji na Steamie czytamy:

Organizujesz, wypełniasz i malujesz. Odbudowujesz zawalone ściany i odnawiasz stare freski. Zrób wszystko, aby przywrócić pomnik do czasów świetności. Popraw swoje umiejętności w posługiwaniu się różnymi narzędziami, korzystaj z różnych materiałów, a renowacja stanie się skuteczniejsza i przyjemniejsza.

GramTV przedstawia:

Dokładna data premiery Monuments Flipper nie jest jeszcze znana. Nie tak dawno temu twórcy udostępnili graczom bezpłatny prolog i prosili o feedback.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!