Monster Hunter Rise zaoferuje rozgrywkę w nawet 120 FPS na PS5 i Xbox Series X

Mikołaj Ciesielski
2022/12/03 15:00

Produkcja zadebiutuje na konsolach Sony i Microsoftu już w przyszłym miesiącu.

Monster Hunter Rise zaoferuje rozgrywkę w nawet 120 FPS na PS5 i Xbox Series X

W tym tygodniu oficjalnie potwierdzono, że już niedługo Monster Hunter Rise zadebiutuje na konsolach PlayStation i Xbox. Tymczasem do sieci trafiły dodatkowe informacje na temat nadchodzących wersji wspomnianej produkcji. Ujawniono bowiem, że w najnowszej odsłonie serii Monster Hunter użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X otrzymają do wyboru dwa tryby graficzne.

Monster Hunter Rise z dwoma trybami graficznymi na PlayStation 5 i Xbox Series X

Zgodnie z informacjami przekazanymi na oficjalnie stronie marki Xbox oraz na blogu PlayStation, posiadacze najnowszych konsol Sony i Microsoftu w przypadku Monster Hunter Rise będą mogli zdecydować się na rozgrywkę w 4K i 60 klatkach na sekundę lub postawić na wyższą płynność animacji – 120 FPS – przy rozdzielczości 1080p. Niestety Microsoft nie ujawnił, w jaki sposób produkcja Capcomu będzie działać na Xbox Series S.

Na koniec przypomnijmy, że obecnie Monster Hunter Rise dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch. Zgodnie z zapowiedzią 20 stycznia 2023 produkcja Capcomu zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Tego samego dnia gra trafi również do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!