Monster Hunter Rise na rozgrywce w 4K z wersji PC. Produkcja skorzysta z Denuvo

Mikołaj Ciesielski
2021/10/13 13:50

Użytkownicy komputerów osobistych już dziś będą mogli przetestować grę Capcomu za sprawą wersji demonstracyjnej.

Monster Hunter Rise na rozgrywce w 4K z wersji PC. Produkcja skorzysta z Denuvo

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Monster Hunter Rise nie zaoferuje funkcji cross-play oraz cross-save między komputerami osobistymi i konsolą Nintendo Switch. Dziś natomiast potwierdzono, że produkcja Capcomu skorzysta z cieszącego się wśród graczy niezbyt dobrą opinią, antypirackiego oprogramowania Denuvo Anti-Tamper, które jakiś czas temu niekorzystnie wpływało na działanie innej gry japońskiego dewelopera, a mianowicie Resident Evil Village. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem użytkownicy PC nie doświadczą podobnych problemów.

Przejdźmy jednak do dobrych wiadomości. Posiadacze komputerów osobistych już dziś będą mogli sprawdzić Monster Hunter Rise za sprawą wersji demonstracyjnej dostępnej na platformie Steam. Demo pozwoli graczom zapoznać się z wariantem treningowym, samouczkiem Wyvern Riding i trzema misjami, w których zapolują na trzy różne monstra. Do dyspozycji użytkowników oddanych zostanie również 14 broni. Całość będzie można natomiast sprawdzić solo lub z maksymalnie trójką znajomych.

Do sieci trafił też materiał wideo, który pokazuje, jak Monster Hunter Rise prezentuje się na PC w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Gameplay z wersji demo znajdziecie na dole wiadomości. Zainteresowanych zachęcamy też do zapoznania się minimalnymi oraz rekomendowanymi wymaganiami sprzętowymi.

Na koniec przypomnijmy, że Monster Hunter Rise zadebiutuje na komputerach osobistych dokładnie 12 stycznia 2022 roku. Produkcja dostępna jest obecnie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Monster Hunter Rise – recenzja gry – Czas na łowy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!