Mnóstwo nowych zdjęć z Godzilla vs Kong. Wizualna uczta dla fanów potworów

Radosław Krajewski
2021/03/19 12:25
1
0

Warner Bros. podzielił się ponad 20 nowymi ujęciami ze swojego nadchodzącego superwidowiska, prezentując obu bohaterów z nowej perspektywy.

Mnóstwo nowych zdjęć z Godzilla vs Kong. Wizualna uczta dla fanów potworówJuż za tydzień do pierwszych krajów zawita długo oczekiwane starcie najpopularniejszych filmowych potworów. Z tej okazji Warner Bros. promuje swoją produkcję ponad 20 nowymi zdjęciami z filmu. Pozwalają one lepiej przyjrzeć się dwójce głównych bohater, jak również ludzkim postaciom. Wszystkie nowe kadry z filmu zobaczycie pod tym linkiem, a poniżej prezentujemy najciekawsze z nich.

Studio bardzo liczy na kasowy sukces swojego megawidowiska pomimo pandemii i ograniczeń w kinach w wielu państwach. Wskazuje na to kampania marketingowa, na którą Warner nie szczędzi pieniędzy, co kilka dni prezentując nowe materiały. Ostatnio mogliśmy zobaczyć świetne plakaty filmu i dowiedzieć się nieco o inspiracji twórców, dotyczących pojedynku potworów. Dlatego też reżyser Adam Wingard zapewnił, że zwycięzca starcia może być tylko jeden. Wcześniej zdradzono, że Godzilla vs Kong będzie najkrótszym filmem z MonsterVerse.

Godzilla vs. Kong ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

GramTV przedstawia:

Za kamerą widowiska stanął Adam Wingard, znany z Gościa i Notatnika śmierci dla Netflixa. Historię napisał scenarzysta trylogii Piratów z Karaibów, Terry Rossio. W obsadzie znaleźli się: Millie Bobby Brown, Kyle Chandler, Alexander Skarsgård, Brian Tyree Henry, Eiza González, Julian Dennison, Jessica Henwick i Rebecca Hall.

Premierę filmu zaplanowano na 26 marca 2021 roku. Polska premiera została przesunięta na 14 maja.

Komentarze
1
alex1112
Gramowicz
19/03/2021 16:12

Do bycia wizualną ucztą, braku jeszcze wielkiego kinowego ekranu.