Mitchellowie kontra maszyny na nowym zwiastunie. Zapowiedź animowanego hitu Netflixa

Radosław Krajewski
2021/03/31 16:47

Platforma streamingowa zaprezentowała oficjalny zwiastun animacji od twórców Spider-Man: Uniwersum.

Mitchellowie kontra maszyny na nowym zwiastunie. Zapowiedź animowanego hitu NetflixaNetflix udostępnił nowy zwiastun filmu animowanego Mitchellowie kontra maszyny. Platforma odkupiła prawa do dystrybucji od Sony Pictures za kwotę około 100 milionów dolarów. Niedawno serwis ogłosił datę premiery swojego tytułu, a teraz przyszedł czas na pierwszy oficjalny zwiastun. Efektowną zapowiedź animowanego hitu Netflixa oraz nowy plakat znajdziecie poniżej.

Mitchellowie kontra maszyny opowie o utalentowanej nastolatce Katie Mitchell, która dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej. Dziewczyna nie może się już doczekać nowego życia, z dala od rodzinnego gniazda i rozpoczęcie nowej przygody. Jej ojciec Rick postanawia odwieźć córkę na uczelnie, uznając, że wspólna podróż będzie wspaniałą okazją do celebracji rodzinnych więzów. Do Katie i Ricka dołączają optymistycznie nastawiona do świata matka rodziny Linda, brat Katie Aaron oraz ich pies. Plan rodziny Mitchellów gwałtownie się zmienia, kiedy w świecie technologii dochodzi do prawdziwej rewolucji. Smartfony zostały zastąpione przez spersonalizowane roboty, które właśnie opanowały świat. Z pomocą dwóch nieco uszkodzonych robotów Katie i reszta rodziny staną przed ogromnym wyzwaniem uratowania siebie oraz świata.

Za reżyserię filmu odpowiada Michael Rianda, dla którego będzie to reżyserski debiut. Rianda wcześniej pracował nad scenariuszami do odcinków serialu Wodogrzmoty małe. Phil Lord i Christopher Miller pełnią funkcję producentów filmu. W obsadzie oryginalnej wersji usłyszymy: Abbi Jacobson (Katie), Danny McBride (Rick), Maya Rudolph (Linda), Michael Rianda (Aaron), Eric André (Mark Bowman) oraz Olivia Colman (Pal).

GramTV przedstawia:

Animowana produkcja Netflixa zadebiutuje już 30 kwietnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!