Netflix kupił nową animację twórców Spider-Man: Uniwersum za gigantyczną kwotę

Radosław Krajewski
2021/01/22 11:50
0
0

Platforma streamingowa kupiła prawa do dystrybucji The Mitchells vs. The Machines od reżyserów obu części LEGO Przygoda i Spider-Man: Uniwersum.

Netflix kupił nową animację twórców Spider-Man: Uniwersum za gigantyczną kwotęSony Pictures sprzedało prawa do najnowszego filmu animowanego Phil Lord i Christopher Miller. The Mitchells vs. The Machines znane wcześniej jako Connected nie zadebiutuje na ekranach kin, ale na Netflixie. Serwis nabył prawa do filmu za ogromną kwotę wynoszącą 100 milionów dolarów. Tym samym Sony odzyskało sumę przeznaczoną na budżet produkcji, która miała wynieść od 50 do 100 milionów USD. Data premiery animacji na Netflixie nie jest jeszcze znana.

The Mitchells vs. The Machines opowie o utalentowanej nastolatce Katie Mitchell, która dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej. Dziewczyna nie może się już doczekać nowego życia, z dala od rodzinnego gniazda i rozpoczęcie nowej przygody. Jej ojciec Rick postanawia odwieźć córkę na uczelnie, uznając, że wspólna podróż będzie wspaniałą okazją do celebracji rodzinnych więzów. Do Katie i Ricka dołączają optymistycznie nastawiona do świata matka rodziny Linda, brat Katie Aaron oraz ich pies. Plan rodziny Mitchellów gwałtownie się zmienia, kiedy w świecie technologii dochodzi do prawdziwej rewolucji. Smartfony zostały zastąpione przez spersonalizowane roboty, które właśnie opanowały świat. Z pomocą dwóch nieco uszkodzonych robotów Katie i reszta rodziny staną przed ogromnym wyzwaniem uratowania siebie oraz świata.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię filmu odpowiada Michael Rianda, dla którego będzie to reżyserski debiut. Rianda wcześniej pracował nad scenariuszami do odcinków serialu Wodogrzmoty małe. Phil Lord i Christopher Miller pełnią funkcję producentów filmu. W obsadzie oryginalnej wersji usłyszymy: Abbi Jacobson (Katie), Danny McBride (Rick), Maya Rudolph (Linda), Michael Rianda (Aaron), Eric André (Mark Bowman) oraz Olivia Colman (Pal).

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!