Najnowsza animacja twórców Spider-Man: Uniwersum z datą premiery na Netflixie

Radosław Krajewski
2021/03/23 15:30
0
0

Oczekiwana animacja The Mitchells vs. The Machines zyskała oficjalną datę premiery.

Najnowsza animacja twórców Spider-Man: Uniwersum z datą premiery na NetflixieFilm animowany The Mitchells vs. The Machines, znany wcześniej jako Connected, to najnowsza produkcja Phil Lord i Christopher Miller, reżyserów LEGO Batman i producentów Spider-Man: Uniwersum. Film pod koniec stycznia bieżącego roku został zakupiony przez Netflixa za kwotę około 100 milionów dolarów. Platforma właśnie przedstawiła oficjalną datę premiery swojego tytułu. Animacja trafi do serwisu już 30 kwietnia. Z tej okazji wypuszczono krótki film z ogłoszeniem debiutu produkcji.

The Mitchells vs. The Machines opowie o utalentowanej nastolatce Katie Mitchell, która dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej. Dziewczyna nie może się już doczekać nowego życia, z dala od rodzinnego gniazda i rozpoczęcie nowej przygody. Jej ojciec Rick postanawia odwieźć córkę na uczelnie, uznając, że wspólna podróż będzie wspaniałą okazją do celebracji rodzinnych więzów. Do Katie i Ricka dołączają optymistycznie nastawiona do świata matka rodziny Linda, brat Katie Aaron oraz ich pies. Plan rodziny Mitchellów gwałtownie się zmienia, kiedy w świecie technologii dochodzi do prawdziwej rewolucji. Smartfony zostały zastąpione przez spersonalizowane roboty, które właśnie opanowały świat. Z pomocą dwóch nieco uszkodzonych robotów Katie i reszta rodziny staną przed ogromnym wyzwaniem uratowania siebie oraz świata.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię filmu odpowiada Michael Rianda, dla którego będzie to reżyserski debiut. Rianda wcześniej pracował nad scenariuszami do odcinków serialu Wodogrzmoty małe. Phil Lord i Christopher Miller pełnią funkcję producentów filmu. W obsadzie oryginalnej wersji usłyszymy: Abbi Jacobson (Katie), Danny McBride (Rick), Maya Rudolph (Linda), Michael Rianda (Aaron), Eric André (Mark Bowman) oraz Olivia Colman (Pal).

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!