Miodowe lata w Wednesday. Karol Krawczyk i Tadeusz Norek dołączają do tańca

Radosław Krajewski
2023/01/23 15:50
2
0

Słynna scena z serialu Netflixa otrzymała swoją nieoczekiwaną polską parodię.

Od premiery Wednesday minęło już ponad dwa miesiące, ale to wciąż jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Niestety pomimo zamówienia drugiego sezonu, na premierę kolejnych odcinków będziemy musieli poczekać przynajmniej do 2024 roku. Pomimo tak długiej przerwy możemy być pewni, że serial niejednokrotnie będzie powracał w niespodziewanej formie, chociażby takiej, jak poniższa parodia autorstwa Trojteka, który zaprezentował Karola Krawczyka i Tadeusza Norka z Miodowych lat w popularnej scenie tańca z Wednesday.

Miodowe lata w Wednesday. Karol Krawczyk i Tadeusz Norek dołączają do tańca

Zabawna przeróbka Wednesday i Miodowych lat

Youtuber przed kilkoma dniami zaprezentował nietypowe połączenie najnowszego hitu Netflixa ze starym polskim serialem komediowym. Swój film zatytułował „Gdyby Polacy nakręcili Wednesday” i trzeba przyznać, że jest celny, tym bardziej patrząc na taneczne wyczyny Karola Krawczyka i Tadeusza Norka na parkiecie, zawstydzając słynny taniec wykonany przez Jennę Ortegę.

GramTV przedstawia:

Nie tylko fani obu produkcji zachwyceni są tym połączeniem. Również Cezary Żak i Artur Barciś udostępnili wideo na swoich profilach na Facebooku, doceniając zabawny film stworzony przez Trojteka.

Komentarze
2
Khalid...
Gramowicz
23/01/2023 18:46

Nie róbcie z GRAM Pudelka no... 😑

MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/01/2023 17:47

Z Bully Maguirem o wiele lepsze... zarówno kontekstowo jak i jakościowo.