Miasma Chronicles – nowe RPG od twórców Mutant Year Zero z datą premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/03/22 07:25

Nowa produkcja studia The Bearded Ladies zadebiutuje już niedługo.

W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję zobaczyć obszerny gameplay z Miasma Chronicles, czyli nowego taktycznego RPG od twórców Mutant Year Zero. Wczoraj natomiast deweloperzy ze studia The Bearded Ladies postanowili podzielić się kolejnymi szczegółami na temat wspomnianego tytułu. Twórcy ujawnili bowiem dokładną datę premiery swojej nowej produkcji.

Miasma Chronicles – nowe RPG od twórców Mutant Year Zero z datą premiery

Miasma Chronicles zadebiutuje w maju na PC i konsolach

Zgodnie z przekazanymi informacjami, premiera Miasma Chronicles odbędzie się już 23 maja, a więc za nieco ponad dwa miesiące. Nadchodząca produkcja studia The Bearded Ladies została wyceniona na 49,99 dolarów. Gra otrzyma również wydanie fizyczne, które 9 czerwca ukaże się w Europie, a nieco później – 20 czerwca – również w Ameryce Północnej.

W nie tak odległej przyszłości Ameryka została rozdarta przez nieokiełznaną siłę zwaną „Wyziewem”. Poznaj Elvisa, młodzieńca z miasteczka górniczego Sedentary, którego matka zostawiła w opiece robotycznego starszego „brata”, wręczając chłopcu tajemniczą rękawicę, przy pomocy której może kontrolować Wyziew – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Miasma Chronicles powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy ze studia The Bearded Ladies zapewniają, że ich nowa produkcja dostarczy „wciągającą opowieść fantasy”, a podczas rozgrywki gracze będą mieli okazję eksplorować „piękne lokalizacje” oraz poznać „zwariowane postacie”.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!