Metaphor: ReFantazio na fabularnym zwiastunie. Szykujcie się na epicką przygodę

Mikołaj Ciesielski
2024/07/07 09:00
0
0

Premiera nowego jRPG od firmy Atlus i Studio Zero jeszcze w tym roku.

Pod koniec kwietnia ujawniono datę premiery Metaphor: ReFantazio, czyli nowego jRPG z turowym systemem walki. Tymczasem Studio Zero – na którego czele stoi Katsura Hashino – oraz firma Atlus postanowili przypomnieć graczom o swojej produkcji. W tym tygodniu do sieci trafił bowiem fabularny zwiastun wspomnianego tytułu, który zapowiada kolejną epicką przygodę.

Metaphor: ReFantazio
Metaphor: ReFantazio

Atlus prezentuje fabularny zwiastun Metaphor: ReFantazio

Najnowszy trailer Metaphor: ReFantazio nie tylko wprowadza graczy w historię przygotowaną przez Atlus i Studio Zero. W materiale nie zabrakło bowiem również miejsca na fragmenty rozgrywki, które pozwalają rzucić okiem m.in. na system walki. Dodatkowo zwiastun prezentuje również postacie, które spotkamy w trakcie naszej przygody. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Po zabójstwie króla tron pozostaje pusty. Poprzedni monarcha nie pozostawił dziedzica. Zgodnie z jego wolą następny władca ma zostać wybrany przez lud. Tak zaczyna się twoja walka o tron – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Metaphor: ReFantazio powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 11 października 2024 roku. Niestety wspomniana produkcja nie otrzyma polskiej wersji językowej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!