Messi i inni piłkarze w CoD: Modern Warfare 2? Gracze zażenowani nowym zwiastunem

Radosław Krajewski
2022/10/10 16:10
0
0

Activision ma niebanalne pomysły na promocję najnowszej odsłony Call of Duty.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 zbliża się wielkimi krokami. Niedawno mogliśmy zobaczyć oficjalny zwiastun premierowy, który prezentował kampanię dla pojedynczego gracza w pełnej krasie. Activision nie zamierza jednak rezygnować z promocji swojego nadchodzącego wielkiego tytułu i niedługo później udostępnił jeszcze jedną zapowiedź. Zwiastun z gwiazdorską obsadą nie spodobał się graczom, którzy w komentarzach wyśmiali kiepską realizację i promowanie gry w sposób, który nie ma nic wspólnego z tą serią.

Messi i inni piłkarze w CoD: Modern Warfare 2? Gracze zażenowani nowym zwiastunem

Zapraszanie do udziału w promocji gier pierwszoligowych gwiazd nie jest niczym nowym. Również dla marki Call of Dury, jednak tym razem Activision wyraźnie przesadziło. Kilku celebrytów, w tym Nicki Minaj, Pete Davidson oraz Lil Baby, śpiewają nowy hymn graczy, który jest zremiksowaną militarną piosenką marszową. Na materiale widzimy różne grupy osób, które śpiewają i skaczą w rytm muzyki, śpiewając pochwały pod adresem serii. Gdy poprzedni zwiastun obejrzano ponad 7,5 miliona razy i mógł pochwalić się 98 tysiącami łapek w górę przy zaledwie 2,5 tysiąca w dół, tak najnowszy trailer zebrał 31 tys. łapek w górę i aż 43 tys. łapek w dół przy 2,6 mln wyświetleń.

W komentarzach pod filmem nie brakuje zabawnych i uszczypliwych postów. Jedna z osób stwierdziła, że „to najlepsze „how do you do, fellow kids?”, jaki kiedykolwiek miało Call of Duty”. Inny z kolei zastanawiał się, kiedy Activision wyda zwiastun pozbawiony rozgrywki, który jedyne co ma do zaoferowania, to pokazanie ilu losowych celebrytów udało im się namówić do współpracy. Inny komentujący wprost stwierdził, że „to ostatnie, czego spodziewałby się po tak długiej serii, jaką jest Call of Duty”.

GramTV przedstawia:

Wszystko jednak wskazuje, że to nie koniec abstrakcyjnych niespodzianek dla graczy. Jak zdradził Tom Henderson, Activision planuje wydarzenie związane z futbolem w Call of Duty: Modern Warfare 2. Szczegóły nie są na razie znane, ale wśród wycieku listy operatorów pojawiają się nazwiska znanych piłkarzy, w tym Messiego, Neymara i Pogby.

Niewykluczone, że znani gracze PSG, Juventusu i innych klubów trafią do Call of Duty Warzone 2.0, przy jednym z wielu specjalnych wydarzeń. Przypomnijmy, że na początku tego roku w Warzone gracze mogli toczyć pojedynki na tle Godzilli i King Konga. Inną możliwością jest specjalny event w grze powiązany z Mistrzostwami Świata w Katarze, które rozpoczną się już 20 listopada.

Wczytywanie ramki mediów.

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje na rynku 28 października. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!