Medieval Dynasty – polski "symulator chłopa" trafia na current-geny

DK
2022/10/05 21:35
0
0

Stare porzekadło mówi: jaki ojciec, taki syn – i to pokazuje premierowy zwiastun.

Medieval Dynasty zadebiutowało na pecetach jesienią 2021. Już wcześniej polskie studio Render Cube informowało, że zamierza wydać tytuł także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera tytułu na tych platformach odbędzie się już jutro. Z tej okazji zaprezentowano trailer, który publikujemy na dole tej wiadomości.

Medieval Dynasty – polski

Akcja Medieval Dynasty rozgrywa się w średniowiecznej osadzie, a naszym głównym zadaniem jest założenie rodu i rozwój dynastii. Na początku gracz zdobywa surowce, poluje na dzikie zwierzęta i buduje dom, a później zarządza całą wioską. Na GRAM-ie publikowaliśmy opinię na temat tytułu – już we wczesnym dostępie wyglądał on całkiem nieźle i oferował relaksującą rozgrywkę. Pełen tekst znajdziecie pod tym adresem.

Medieval Dynasty na VR

Twórcy mają poważne plany, jeśli chodzi o dalszy rozwój ich produkcji – już wcześniej mieliśmy okazję dowiedzieć się, że Medieval Dynasty trafi także na VR. Ma to jednak nastąpić nieprędko. Generalnie wiąże się z tym całkowita przebudowa gameplayu – będzie to projekt zupełnie nowy, stworzony od podstaw. O szczegółach przeczytacie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!