Medieval Dynasty podbije kolejne platformy? Mamy datę premiery gry na konsolach

Mikołaj Ciesielski
2022/08/23 08:50

Deweloperzy ze studia Render Cube ujawnili, kiedy ich produkcja zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Medieval Dynasty podbije kolejne platformy? Mamy datę premiery gry na konsolach

W połowie bieżącego miesiąca Medieval Dynasty doczekało się ważnej aktualizacji, która wzbogaciła grę o system dziedziczenia. Tymczasem okazuje się, że produkcja studia Render Cube już niebawem ruszy na podbój kolejnych platform. Deweloperzy ujawnili bowiem wczoraj, kiedy wspomniany tytuł ukaże się na konsolach Sony i Microsoftu.

Medieval Dynasty zadebiutuje jesienią na PlayStation 5 i Xbox Series X/S

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Medieval Dynasty zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 6 października tego roku. Warto jednak pamiętać, że deweloperzy pracują także nad kilkoma innymi atrakcjami. Produkcja studia Render Cube ma bowiem w przyszłości doczekać się również wersji VR zarówno na PC, jak i PlayStation VR2, o czym informowano jakiś czas temu.

Na koniec przypomnijmy, że Medieval Dynasty zadebiutowało na komputerach osobistych we wrześniu 2021 roku. Warto także pamiętać, że tytuł dostępny jest w usłudze PC Game Pass. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat produkcji studia Render Cube, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Medieval Dynasty - pierwsze wrażenia. Będzie kolejny hit z Polski?

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!