MCU zaplanowane już na następną dekadę. Kevin Feige ujawnił ambitne plany

Radosław Krajewski
2022/04/28 15:40
0
0

Kolejne filmy i seriale Marvela będą pojawiać się co najmniej do 2032 roku.

Marvel bardzo oszczędnie dzieli się planami swojego uniwersum na kolejne lata. W tym momencie znamy jedynie daty premier filmów do 2023 roku. Studio zdradziło również, że pracuje nad kilkunastoma kolejnymi serialami, a także kinowymi produkcjami, jak Fantastyczna czwórka, Blade, czy Deadpool 3, których konkretne daty debiutów nie zostały ujawnione. Według ostatnich doniesień Marvel może opracowywać ponad 20 nieogłoszonych jeszcze projektów. Podczas wczorajszego panelu Disneya na CinemaCon potwierdził to niejako Kevin Feige, który na scenie przyznał, że plany studia sięgają do 2032 roku.

MCU zaplanowane już na następną dekadę. Kevin Feige ujawnił ambitne plany

Szef Marvela powiedział, że najważniejsze osoby w studiu niedawno spotkały się, aby po raz pierwszy od trzech lat zaplanować kolejne produkcje w ramach uniwersum na kolejne dziesięć lat. Feige zaznaczył, że fani mogą oczekiwać zarówno powrotu dotychczasowych postaci, jak również nowych bohaterów.

To prowadzi nas przez następną dekadę, a te produkcje są wyjątkowe, specjalne i przeznaczone dla kin.

W ciągu następnych 10 lat z istniejącymi oraz nowymi postaciami, a także innowacyjnymi narzędziami do opowiadania historii w multiwersum, wszystko może się wydarzyć.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w tym roku zadebiutują w kinach trzy filmy (Doktor Strange w multiwersum obłędu, Thor: miłość i grom, oraz Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu), oraz łącznie trzy seriale (Moon Knight, Ms. Marvel i She Hulk), a także dwa specjalne filmy (Werewolf by Night i The Guardians of the Galaxy Holiday Special). Równie ekscytująco zapowiada się 2023 roku, w którym na dużym ekranie pojawią się cztery filmy oraz kolejne trzy seriale na Disney+.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!