Tajna Inwazja od Marvela z nowym logo. Nick Fury założy kolejną organizację?

Radosław Krajewski
2022/04/27 14:20
0
0

W sieci pojawiło się zdjęcia gadżetu z intrygującym logo z serialu Tajna Inwazja.

Jeden z członków ekipy Tajnej Inwazji, czyli kolejnego serialu Marvela tworzonego dla Disney+, pochwalił się zdjęciem czapki, jakie pracownicy planu otrzymali od studia. Możemy na nich zobaczyć nowe logo serialu utrzymane w zielono-fioletowych barwach. Na boku widnieje napis w języku Skrulli, którego niestety nie da się odczytać.

Tajna Inwazja od Marvela z nowym logo. Nick Fury założy kolejną organizację?

Interesującą grafikę umieszczono na przodzie czapki. Sowa z przepaską na oku i zegarem na klatce piersiowej może wskazywać, że Nick Fury przejmie dowództwo w nowej organizacji. Jak pamiętamy z poprzednich filmów Marvela, T.A.R.C.Z.A. przestała istnieć, a Nick Fury przeniósł się na statek Skrulli. Wciąż nie dowiedzieliśmy się, czemu opuścił Ziemię, ale Tajna Inwazja z pewnością odpowie na te pytania. Zdjęcie czapki zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

W obsadzie serialu znaleźli się: Emilia Clarke, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Cobie Smulders, Kingsley Ben-Adir, Olivia Colman, Killian Scott, Christopher McDonald i Carmen Ejogo. Serial nie ma wyznaczonej daty premiery. Debiutu możemy spodziewać się w 2023 roku wyłącznie na Disney+.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!