Doktor Strange 2 z ostatecznym plakatem. Marvel przygotował świetną grafikę na premierę filmu

Radosław Krajewski
2022/04/27 11:30
0
0

To już ostatni element kampanii marketingowej wokół drugiej części Doktora Strange’a.

Do premiery Doktora Strange’a w multiwersum obłędu pozostało zaledwie kilka dni. Film zadebiutuje na ekranach już w pierwszy piątek maja, ale Marvel wciąż nie przestaje promować swojego filmu. Niedawno mogliśmy obejrzeć nowy spot zawierający niepublikowane wcześniej sceny. Tym razem studio zaprezentowało ostateczny plakat, na którym znaleźli się wszyscy najważniejsi bohaterowie widowiska. Przygotowana grafika utrzymana jest w stylistyce filmu i trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie.

Doktor Strange 2 z ostatecznym plakatem. Marvel przygotował świetną grafikę na premierę filmu

Przypomnijmy, że druga część przygód Doktora Strange’a zapowiadana była jako horror. Choć wciąż będzie to pełnoprawny superbohaterski blockbuster, to twórcy pełnymi garściami czerpali z elementów kina grozy. Mimo to film utrzymał kategorię wiekową przeznaczoną dla osób powyżej 13 lat, choć z ostrzeżeniem o kilku przerażających scenach.

GramTV przedstawia:

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!