Marvel’s Spider-Man 2 pozwala odtworzyć popularnego mema. Świetny easter egg

Mikołaj Ciesielski
2023/10/19 10:15
1
0

Deweloperzy ze studia Insomniac Games nie zapomnieli o „smaczkach” dla fanów Człowieka-Pająka.

Premiera Marvel’s Spider-Man 2 dopiero jutro, ale już kilka dni temu mieliśmy okazję zapoznać się z recenzjami najnowszej produkcji studia Insomniac Games. Tymczasem w sieci pojawiły się interesujące nagrania, które ujawniają, że w kontynuacji przygód Człowieka-Pająka można odtworzyć popularnego mema. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wielu fanów Spider-Mana i nie tylko.

Marvel’s Spider-Man 2 pozwala odtworzyć popularnego mema. Świetny easter egg

W Marvel’s Spider-Man 2 można odtworzyć popularnego mema. Wystarczy znaleźć drugiego Spider-Mana

Mowa tutaj oczywiście o dobrze znanym obrazku, na którym w oryginalnej wersji dwóch Spider-Manów wskazuje na siebie palcami. Swego czasu popularny mem został odtworzony z okazji kampanii promocyjnej filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Nawiązanie do mema pojawiło się też w Spider-Man: Poprzez multiwersum. Teraz – jak się okazuje – będzie można go podziwiać także Marvel’s Spider-Man 2.

W jaki sposób gracze będą mogli odtworzyć popularnego mema w nowej produkcji Insomniac Games? Udostępnione w sieci nagrania pokazują, że w trakcie rozgrywki użytkownicy będą musieli jedynie odnaleźć drugiego Spider-Mana, a następnie podejść do niego i nacisnąć odpowiedni przycisk. Wówczas Peter Parker oraz Miles Morales odegrają krótką scenkę.

GramTV przedstawia:

Można bezpiecznie założyć, że możliwość odtworzenia popularnego mema to jeden z wielu easter eggów przygotowanych przez deweloperów z Insomniac Games. W najbliższych dniach z pewnością pojawi się wiele materiałów prezentujących sekrety oraz „smaczki” umieszczone w grze Marvel’s Spider-Man 2.

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje już jutro – 20 października 2023 roku – wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Insomniac Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Marvel's Spider-Man 2 – pająków 2-óch.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
19/10/2023 15:00

Miles Morales to nie Spider-Man! xD (to jest dopiero mem)