Marvel’s Spider-Man 2 na fabularnym zwiastunie. Tym razem z polskim dubbingiem

Mikołaj Ciesielski
2023/07/25 14:25
0
0

Zainteresowani mogą sprawdzić rodzimą wersję językową.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć fabularny zwiastun Marvel’s Spider-Man 2. Nie była to jednak jedyna wiadomość związana ze wspomnianą produkcją, ponieważ Sony zaprezentowało limitowaną edycję PlayStation 5 i kontrolera DualSense z motywem inspirowanym kontynuacją przygód Człowieka-Pająka. Dzisiaj natomiast atmosferę wokół gry postanowił podgrzać polski oddział PlayStation, który opublikował polską wersją ostatniego materiału promocyjnego nadchodzącego dzieła studia Insomniac Games.

Marvel’s Spider-Man 2 na fabularnym zwiastunie. Tym razem z polskim dubbingiem

Marvel’s Spider-Man 2 z próbką polskiego dubbingu. Opublikowano rodzimą wersję fabularnego zwiastuna

Udostępniony przez PlayStation Polska materiał to dokładnie ten sam zwiastun, który trafił do sieci w zeszłym tygodniu. Różnica jest jednak taka, że opublikowany dziś zwiastun pozwala usłyszeć polskie głosy postaci. Miłośnicy dubbingu mogą więc sprawdzić, jak kontynuacja przygód Człowieka-Pająka wypada w rodzimej wersji językowej. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Bujaj się, skacz i przemierzaj Marvelowski Nowy Jork na nowych siecioskrzydłach. Szybko przełączaj się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, aby poznawać osobne wątki fabularne i korzystać z nowych wspaniałych mocy. Powstrzymaj kultowego złoczyńcę Venoma, który chce zniszczyć życie, miasto i bliskich naszych bohaterów – czytamy w opisie zwiastuna.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje 20 października 2023 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się również, kiedy ruszy preload nadchodzącej produkcji Insomniac Games.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!