Marvel's Spider-Man na PC najlepszą grą ostatnich lat? Są pierwsze recenzje

DK
2022/08/10 22:25

Człowiek-pająk wije sobie gniazdko na komputerach. O dziwo, większości się to podoba.

Do premiery Marvel's Spider-Man Remastered na blaszakach pozostały niespełna dwa dni – tytuł debiutuje już w piątek. Tymczasem w sieci można przeczytać pierwsze recenzje produkcji. Okazuje się, że ta wersja hitu od Insomniac Games przypadła do gustu wielu krytykom: aktualnie średnia ocen Człowieka-pająka w portalu Metacritic.com wynosi 87 procent (na podstawie 43 opinii).

I tak chociażby portal HobbyConsolas.com sugeruje, że Marvel’s Spider-Man jest "wspaniałą przygodą z otwartym światem i port na PC tego nie zmienia". Niemniej redaktor portalu zaznacza, że aby w pełni cieszyć się możliwościami gry, należy dysponować potężnym komputerem. Od przedstawiciela HobbyConsolas.com sprytny stawonóg otrzymał notę 90/100.

Marvel’s Spider-Man na PC – najlepsza gra ostatnich lat?

Redaktor z TheSixthAxis.com pisze, że komputerowy Spider-Man wygląda fantastycznie i działa też świetnie, a poza tym jest to "jedna z najlepszych gier wydanych w ciągu ostatnich pięciu lat". Jako wadę recenzent wskazuje przede wszystkim zbyt wysoką cenę – ale ostatecznie daje produkcji 9/10.

GramTV przedstawia:

Nieco gorszą ocenę – 75/100 – przyznał Spider-Manowi przedstawiciel PCGamer.com. Uważa on na przykład, że drugi akt jest za bardzo rozwleczony, a trzeci – zbyt krótki. Redaktor portalu narzeka również na sekwencje z Mary Jane – są one, jego zdaniem, najbardziej frustrującym elementem gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!