Marvel's Spider-Man 2 w złocie. Gra jest gotowa do premiery

Krzysztof Żołyński
2023/09/21 16:00
0
0

Insomniac obwieścił, że nadeszła chwila długo wyczekiwana przez fanów Spider-Mana. Ich najnowsza gra jest już gotowa do premiery.

Produkcja, w której poznamy nową przygodę Petera Parkera oraz Milesa Moralesa, ma zadebiutować ekskluzywnie na konsolach PlayStation.

Marvel's Spider-Man 2 w złocie. Gra jest gotowa do premiery

Zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymamy wcześniejsze odblokowanie kostiumu Arachknight dla Petera Parkera z trzema dodatkowymi wariantami kolorystycznymi, a także wcześniejszy dostęp do kostiumu Cienistego Pająka z trzema dodatkowymi wariantami kolorystycznymi, oraz wcześniejsze odblokowanie gadżetu Web Grabber, wraz z trzema punktami umiejętności na start.

Marvel's Spider-Man 2 oficjalnie zadebiutuje na PlayStation 5 już 20 października

W Digital Deluxe za 79,99 dolarów/89,99 euro otrzymamy dziesięć wyjątkowych strojów (po pięć dla Parkera i Moralesa), dodatkowe ramki i naklejki do trybu fotograficznego oraz dwa dodatkowe punkty umiejętności. Kostiumy zostały stworzone przez artystów z branży komiksowej, filmowej i PlayStation Studios. Odpowiadają za nie: Kris Anka, Julia Blattman, Sweeney Boo, Anthony Francisco, Raf Grassetti, Jerad Maantz, Joel Mandish, Darren Quach i Victoria Ying.

GramTV przedstawia:

Nie zabraknie również edycji kolekcjonerskiej Marvel's Spider-Man 2 za 229,99 dolarów/249,99 euro, w której znajdzie się kupon na Digital Deluxe do wykorzystania w PlayStation Store, ekskluzywny Steelbook, oraz 19-calową statuetkę przedstawiającą walczących Spider-Mana i Venoma. Kolekcjonerka dostępna będzie w sprzedaży tylko na wybranych rynkach (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Luksemburg, Włochy, Austria, Hiszpania i Portugalia).

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!