Marvel's Midnight Suns – DLC The Hunger już dostępne. Morbius wkracza do gry

Jakub Smolak
2023/03/21 21:45
1
0

Czekaliście na nową zawartość?

Dla deweloperów z Firaxis Games oraz ekipy wydawniczej 2K Games Marvel's Midnight Suns stanowi twardy orzech do zgryzienia. Gra okazała się być naprawdę dobra, ale finalnie jej sprzedaż wypadła znacznie poniżej oczekiwań. Twórcy nie zamierzają się jednak poddawać i walczą o uwagę graczy. Być może za sprawą dodatków uda się trafić do szerszego grona odbiorców. Kolejne DLC jest już dostępne, a poniżej znajdziecie premierowy trailer.

Marvel's Midnight Suns – DLC The Hunger już dostępne. Morbius wkracza do gry

Morbius w Marvel's Midnight Suns

Najnowszy dodatek zatytułowano The Hunger, a jego największą atrakcją jest zupełnie nowa postać – Morbius. Oczywiście, nie zabraknie specjalnych misji powiązanych z obecnością nowego bohatera oraz przedmiotów kosmetycznych.

„Poszukując lekarstwa na swoją rzadką chorobę, genialny biochemik – doktor Michael Morbius – niechcący przemienił się w przypominającego nietoperza stwora, który musi żywić się krwią żyjących istot, jeśli chce przeżyć. Teraz Morbius musi połączyć siły z Północnymi Słońcami, aby w szeregu nowych misji fabularnych zwalczać zagrożenie ze strony wampirów pustoszących Nowy Jork” – czytamy w opisie dodatku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Marvel's Midnight Suns zadebiutowało na rynku 2 grudnia 2022 roku. Gra autorstwa Firaxis Games jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Marvel’s Midnight Suns, to zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
21/03/2023 22:21

Wstyd, że tą grę robiło firaxis. Jeżeli teraz mają robić takie papki to to studio powinno się zamknąć.