Marvel pracuje nad 33 produkcjami. Lista wszystkich nadchodzących tytułów z MCU

Radosław Krajewski
2022/08/13 19:00
36
0

Studio szykuje wiele atrakcji dla fanów superbohaterskich produkcji.

Pod koniec lipca odbył się San Diego Comic-Con, na którym Marvel ogłosił swoje plany dotyczących dwóch kolejnych faz uniwersum. Studio zapowiedziało wtedy kilka nowych produkcji, które zobaczymy w najbliższych latach. Ogłoszono również, że w 2025 roku doczekamy się aż dwóch nowych odsłon Avengersów. Mimo to na przedstawionych podczas panelu planszach zabrakło ogłoszenia dat premier kilku zapowiedzianych już wcześniej projektów, takich jak Armor Wars, dwóch seriali o Wakandzie, czy Spider-Mana 4. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę wszystkich zapowiedzianych filmów i seriali z MCU, wraz z ich datami premier.

Nadchodzące filmy i seriale Marvela

  • Mecenas She-Hulk – 18 sierpnia 2022 (Disney+)
  • Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – 11 listopada 2022 (Kino)
  • Guardians of the Galaxy Holiday Special – zima 2022 (Disney+)
  • Ant-Man i Osa: Quantumania – 17 lutego 2023 roku (Kino)
  • Tajna Inwazja – wiosna 2023 roku (Disney+)
  • Strażnicy Galaktyki 3 – 5 maja 2023 roku (Kino)
  • Echo – lato 2023 roku (Disney+)
  • Loki: Sezon 2 – lato 2023 (Disney+)
  • The Marvels – 28 lipca 2023 roku (Kino)
  • Blade – 3 listopada 2023 roku (Kino)
  • Ironheart – jesień 2023 roku (Disney+)
  • X-Men '97 – jesień 2023 (Disney+)
  • Halloween Special (Werewolf By Night) – jesień 2023 (Disney+)
  • Agatha: Coven of Chaos – zima 2023/2024 roku (Disney+)
  • A gdyby...?: Sezon 2 - 2023 (Disney+)
  • Daredevil: Born Again – wiosna 2024 roku (Disney+)
  • Captain America: New World Order – 3 maja 2024 roku (Kino)
  • Thunderbolts – 26 lipca 2024 roku (Kino)
  • Fantastyczna Czwórka – 8 listopada 2024 (Kino)
  • Marvel Zombies – 2024 (Disney+)
  • Spider-Man: Freshman Year - 2024 (Disney+)
  • Avengers: The Kang Dynasty – 2 maja 2025 (Kino)
  • Avengers: Secret Wars – 7 listopada 2025 (Kino)
  • Deadpool 3 – Bez daty premiery (Kino)
  • Shang-Chi 2 – Bez daty premiery (Kino)
  • Nova – Bez daty premiery (Kino)
  • Spider-Man 4 – Bez daty premiery (Kino)
  • Wonder Man – Bez daty premiery (Disney+)
  • Serial o Wakandzie – Bez daty premiery (Disney+)
  • Serial o Okoye – Bez daty premiery (Disney+)
  • The Ten Rings – Bez daty premiery (Disney+)
  • Armor Wars – Bez daty premiery (Disney+)
  • Film o mutantach – Bez daty premiery (Kino)
Culture Crave

GramTV przedstawia:

Komentarze
36
Muradin_07
The King of Iron Fist
17/08/2022 20:29
Pavulon napisał:

Panie admin, rozumiem rolę mediatora, ale to mi przypomina słynne nauczycielskie "nie interesuję mnie kto zaczął...". A może powinno? Tego typu zachowania powinny być od razu piętnowane. Mam uczulenie na takie grupowe leczenie kompleksów, stąd reakcja. A zamiast tego dostaję OSTRZEŻENIE przed banem. Mogę wiedzieć za co? Tak btw. banuj pan śmiało, jeśli ma ulżyć :).

Dostajesz ostrzeżenie dlatego, że wcześniej poprosiłem o tonowanie nastrojów i wypowiedzi.  

Mogłeś nie zauważyć tego, że dostał bana i to rozumiem, bo pora była późna. Mimo wszystko jednak między banem a Twoim wpisem trochę czasu minęło, a prosiłem wcześniej o kulturę dyskusji w komentarzach i ostrzegałem, że mogą wpadać "nagrody". Skierowana prośba była w kierunku żywiołowo dyskutujących, ale ona się tyczy mimo wszystko wszystkich tutaj zgromadzonych. Również Ciebie.

Ostrzeżenie to ostrzeżenie. Zdarzyć się może. Właściwie to za czasów Starego Forum byłoby zabawniej, bo miałbym jeszcze zamiast banów czasowych dodatkowo degrady rang, ale cóż... kiedyś do tego wrócimy ;)

Edytowany przez Muradin_07. [2022/08/17 20:29]

Pavulon
Gramowicz
17/08/2022 18:36
Muradin_07 napisał:

Panie Pavulon, a pan to też chce bana? Ja rozumiem, że kolega się zagalopował, dostał chwilę oddechu poza sekcją komentarzy, ale to nie oznacza, że można mu dołożyć, bo nie ma jak odpowiedzieć.

Dlatego wręczam OSTRZEZENIE i żeby było mi to ostatni raz. Można nie lubić pewnych zachowań, ale jeśli proszę jednego kolegę o wstrzymanie to innych również.

Ajć, nie zauważyłem, że pan Iron Maiden załapał bana (niesłusznie, może by się sam wystrzelał i już głupot nie wypisywał, a tak to energię zbiera). Wyszło jak bym kopnął leżącego, a chciałem tylko uszczypnąć. Trudno, odniesie się za tydzień. Albo i nie?

Panie admin, rozumiem rolę mediatora, ale to mi przypomina słynne nauczycielskie "nie interesuję mnie kto zaczął...". A może powinno? Tego typu zachowania powinny być od razu piętnowane. Mam uczulenie na takie grupowe leczenie kompleksów, stąd reakcja. A zamiast tego dostaję OSTRZEŻENIE przed banem. Mogę wiedzieć za co? Tak btw. banuj pan śmiało, jeśli ma ulżyć :).

Gotenssjgoddark
Gramowicz
17/08/2022 11:35

Pavulon

lepiej potraktuj na serio te ostrzeżenie od admina by bana uniknąć .

Muradin_07

Najmocniej przepraszam już wstrzymam się do wstymymania sie do innych też . 

Muradin_07
The King of Iron Fist
17/08/2022 08:51
Pavulon napisał:

Słabo tak powierzchownie oceniać ludzi panie 666. Idąc Twoim tokiem rozumowania można stwierdzić, żeś spocony, zakompleksiony, pryszczaty kuc, który słucha brytyjskiego power metalu (Dickinson z mieczem na avatarze i 666 w nicku XDDDD). Już czymś takim nie oszukasz, że gust to masz niby wysublimowany i żeś ekspert od wszystkiego. Zejdź z gałęzi, upuść patyk co to nim bezpodstawnie bijesz w drzewo, boś wkurzony, że zielone ma liście. Wybacz tym wszystkim laskom z gimbazy, żeś był pośmiewiskiem w klasie i cywilizowanie podchodź do ludzi w dyskusjach. Taka życzliwa rada na przyszłość, ludzie nie lubią frustratów.

Panie Pavulon, a pan to też chce bana? Ja rozumiem, że kolega się zagalopował, dostał chwilę oddechu poza sekcją komentarzy, ale to nie oznacza, że można mu dołożyć, bo nie ma jak odpowiedzieć.

Dlatego wręczam OSTRZEZENIE i żeby było mi to ostatni raz. Można nie lubić pewnych zachowań, ale jeśli proszę jednego kolegę o wstrzymanie to innych również.

Gotenssjgoddark
Gramowicz
17/08/2022 07:06

Pavulon

oby tylko przez tydzień koleś Karanthir666 spokorniał ,dzięki reakcji admina  . Jak dla mnie Marvel robi wiele lepsze filmy od lucasfilm z KK na czele 

Pavulon
Gramowicz
17/08/2022 01:33
Karanthir666 napisał:

Jeśli masz tyle lat, co postać z twojego awatara to się nie dziwię. Disney zarzyna wszystko czego się dotknie. Prawie zarżnął GW (ostatnia trylogia jest tego dowodem), a teraz bierze się za Marvela. Ale ten dłużej pociągnie, bo materiału źródłowego jest sporo.

Gotenssjgoddark napisał:

ja z tych zapowiedzi Marvela sie ciesze 

Słabo tak powierzchownie oceniać ludzi panie 666. Idąc Twoim tokiem rozumowania można stwierdzić, żeś spocony, zakompleksiony, pryszczaty kuc, który słucha brytyjskiego power metalu (Dickinson z mieczem na avatarze i 666 w nicku XDDDD). Już czymś takim nie oszukasz, że gust to masz niby wysublimowany i żeś ekspert od wszystkiego. Zejdź z gałęzi, upuść patyk co to nim bezpodstawnie bijesz w drzewo, boś wkurzony, że zielone ma liście. Wybacz tym wszystkim laskom z gimbazy, żeś był pośmiewiskiem w klasie i cywilizowanie podchodź do ludzi w dyskusjach. Taka życzliwa rada na przyszłość, ludzie nie lubią frustratów.

P.S.

Zgadzam się co do Disneya, że co dotknię, to kala, a za Marvelem nie przepadam, ale chamoty znieść nie mogłem, stąd mój wkład w dyskusję.

Muradin_07
The King of Iron Fist
16/08/2022 18:03
Karanthir666 napisał:

Pisze to ktoś, kto nie zna znaczenia podstawowych wyrazów (przechwalać). Ciężko podjąć dyskusję z kimś, kto pisze tylko jedno i to samo lub nie wie o czym pisze.

Tak, ciężko podjąć dyskusję z osobą, która nie potrafi zrozumieć sformułowania "proszę o kulturalną dyskusję bez wycieczek personalnych".

Także jeśli ostrzeżenie nie pomogło - BAN, na tydzień. Tak na ochłodę, bo gorąco jest na zewnątrz.

Gotenssjgoddark
Gramowicz
16/08/2022 16:22

Karanthir666

Ty to masz problem ze sobą przegrzałeś sie zapewne od nadmiernego letniego ciepła ,korzystaj z  końcówki wakacji a potem przygotuj sie do szkoły ,[ ja mam lata szkoły dawno za sobą ]  . 

Gotenssjgoddark
Gramowicz
16/08/2022 16:08

​Karanthir666nie znasz mnie nawet w świecie rzeczywistym i ty mnie też nie  .  więc te swoje przekonania dla których wedle twego rozumowania ja nie rozumiem przechwałek dla siebie zachowaj  .Rób tak dalej a admin serwisu na ciebie sie wkurzy do tego stopnia, że ci konto zablokuje na stałe lub na długi czas . 

Karanthir666
Gramowicz
16/08/2022 11:45
Gotenssjgoddark napisał:

​Karanthir666do ciebie to jak do ściany sie gada . W komentarzach dostałeś uwagi w strone swej osoby a nawet od admina serwisu ,a ty nadal nie dostrzegłeś błędów w sobie . 

Pisze to ktoś, kto nie zna znaczenia podstawowych wyrazów (przechwalać). Ciężko podjąć dyskusję z kimś, kto pisze tylko jedno i to samo lub nie wie o czym pisze.

Karanthir666
Gramowicz
16/08/2022 11:42
koNraDM4 napisał:

Widzę, że nadal nie wyciągasz wniosków. Cały czas piszę jedno i to samo z bardzo ważnego powodu - ty nie potrafisz się opanować z tym, cały czas zwracam ci uwagę, a ty idziesz w zaparte. 

Ty jesteś jakiś nawiedzony. Po prostu wyraziłem zdanie o wieku innej osoby, a ty rozpocząłeś jakąś krucjatę przeciwko mnie. Nie potrzebuję pouczania od jakiegoś randoma, co umie tylko jedno mądrze brzmiąco wyrażenie. Tak więc z łaski swojej odwal się ode mnie. Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu.

Gotenssjgoddark
Gramowicz
16/08/2022 08:06

​Karanthir666do ciebie to jak do ściany sie gada . W komentarzach dostałeś uwagi w strone swej osoby a nawet od admina serwisu ,a ty nadal nie dostrzegłeś błędów w sobie . 

koNraDM4
Gramowicz
16/08/2022 02:53
Karanthir666 napisał:

Wzajemnie. Bo co ja bym także nie napisał ty będziesz pisał jedno i to samo. Może naucz się innych mądrze brzmiących wyrażeń?

koNraDM4 napisał:

Dlatego napisałem, że nie zamierzam z tobą dyskutować bo co bym nie napisał i tak musisz coś wepchnąć na temat mojej osoby i z tego co widziałem na temat innych osób też lubisz wtrącać argumenty uderzające w osobę ale nie dotyczące tematu na jaki rozmawiacie. To po prostu jest żenujące z twojej strony, że nie potrafisz inaczej. 

Widzę, że nadal nie wyciągasz wniosków. Cały czas piszę jedno i to samo z bardzo ważnego powodu - ty nie potrafisz się opanować z tym, cały czas zwracam ci uwagę, a ty idziesz w zaparte. 

Karanthir666
Gramowicz
16/08/2022 00:28
Gotenssjgoddark napisał:

​Karanthir666Do mojego wieku wogóle NIE ZGADŁEŚ . Jak  ci sie znudził świat Marvela i ich filmy powiedz to wprost a nie sie przechwalasz błędnie o mój wiek  , Do zerżnięcia GW po ostatniej trylogii zgodze sie z tobą ,pewnie będzie to dla ciebie trudne do zrozumienia ale spróbuj ''  zarządzający Marvelem pan Kevin Feige nie popełnia błędów KK z Lucasfilm . 

Żebyś ty znał definicję słowa "przechwalać"... Marvelem (i GW) rządzi Disney i Feige ma niewiele do gadania. I bardzo nie podoba mi się kierunek w jakim MCU zmierza. Pomijam fakt, że tego będzie za dużo, ale niedługo to głównymi bohaterami będą wyłącznie kolorowi z odmienną orientacją, a białe heteroseksualne osoby będą tymi złymi. Bo jak chcą żeby murzyn zagrał Profesora Xaviera to już spore przegięcie.

Karanthir666
Gramowicz
16/08/2022 00:24
koNraDM4 napisał:

Dlatego napisałem, że nie zamierzam z tobą dyskutować bo co bym nie napisał i tak musisz coś wepchnąć na temat mojej osoby i z tego co widziałem na temat innych osób też lubisz wtrącać argumenty uderzające w osobę ale nie dotyczące tematu na jaki rozmawiacie. To po prostu jest żenujące z twojej strony, że nie potrafisz inaczej. 

Wzajemnie. Bo co ja bym także nie napisał ty będziesz pisał jedno i to samo. Może naucz się innych mądrze brzmiących wyrażeń?

koNraDM4
Gramowicz
16/08/2022 00:07
Karanthir666 napisał:

Z ciebie nie da się nie śmiać. Nic innego nie potrafisz napisać.

koNraDM4 napisał:

Tłumacz? Tak fachowo się opisuje ten rodzaj argumentu, sugerowałbym się douczyć nim kogoś wyśmiejesz

Dlatego napisałem, że nie zamierzam z tobą dyskutować bo co bym nie napisał i tak musisz coś wepchnąć na temat mojej osoby i z tego co widziałem na temat innych osób też lubisz wtrącać argumenty uderzające w osobę ale nie dotyczące tematu na jaki rozmawiacie. To po prostu jest żenujące z twojej strony, że nie potrafisz inaczej. 

Gotenssjgoddark
Gramowicz
15/08/2022 21:21

Marvel rządzi 

Gotenssjgoddark
Gramowicz
15/08/2022 21:17

​Karanthir666Do mojego wieku wogóle NIE ZGADŁEŚ . Jak  ci sie znudził świat Marvela i ich filmy powiedz to wprost a nie sie przechwalasz błędnie o mój wiek  , Do zerżnięcia GW po ostatniej trylogii zgodze sie z tobą ,pewnie będzie to dla ciebie trudne do zrozumienia ale spróbuj ''  zarządzający Marvelem pan Kevin Feige nie popełnia błędów KK z Lucasfilm . 

Karanthir666
Gramowicz
15/08/2022 21:15
koNraDM4 napisał:

Tłumacz? Tak fachowo się opisuje ten rodzaj argumentu, sugerowałbym się douczyć nim kogoś wyśmiejesz

Z ciebie nie da się nie śmiać. Nic innego nie potrafisz napisać.

koNraDM4
Gramowicz
15/08/2022 20:29
Karanthir666 napisał:

LOL... Teraz to pojechałeś po bandzie. Myślisz, że jak znalazłeś w internecie tłumacz łaciński to zabłyśniesz? Ty też nie wiesz ile ma lat. Może niech się na ten temat sam wypowie? Ja trochę mu zazdroszczę optymizmu, ale dosyć szybko zostanie sprowadzony na ziemię.

koNraDM4 napisał:

Oczywiście, że umiem ale po co mam dyskutować z kimś kto odbiega od tematu, by wykorzystać Argumentum Ad Personam. Nie wiesz ile mam lat, a nazywasz mnie dzieckiem. Nie wiesz też ile lat ma gość z postacią z Dragon Balla w avatarze, a komentarz zaczynasz od tego, że mu się pewnie podobają zapowiedzi bo jest młody. Coś z tobą ewidentnie nie tak i nie potrafisz radzić sobie z odmiennym od twojego zdaniem. Zaczynasz więc od próby umniejszenia wartości swojego rozmówcy przez wytykanie błędów czy zakładanie młodego wieku.

Tłumacz? Tak fachowo się opisuje ten rodzaj argumentu, sugerowałbym się douczyć nim kogoś wyśmiejesz

Headbangerr
Gramowicz
15/08/2022 19:29
Ray napisał:

Powoli wchodzimy w fazę gdzie to się ludziom przejada. Tak, kasa z tego będzie zawsze, ale obawiam się, że najlepsze lata mają już za sobą.

Z tytułem "Endgame" nie mogli trafić lepiej xD Teraz już tylko woke nonsens, krokodyle Loki i hulkobaba.

Ray
Gramowicz
15/08/2022 14:24

Powoli wchodzimy w fazę gdzie to się ludziom przejada. Tak, kasa z tego będzie zawsze, ale obawiam się, że najlepsze lata mają już za sobą.

Headbangerr
Gramowicz
15/08/2022 09:34
Karanthir666 napisał:

Owszem, jest spójność. Ale gorzej z jakością. Praktycznie każda nowa produkcja jest coraz gorsza z drobnymi wyjątkami. 

Who cares? Kasa się sypie ;) A najmłodsze pokolenie ma gdzieś materiał źródłowy i logikę.

Karanthir666
Gramowicz
15/08/2022 09:28
Headbangerr napisał:

Jeżeli na gram.pl jest +10 komentarzy pod artykułem, to wiadomo, co się dzieje xD

Od siebie dodam jedynie, że co by nie pisać o Disneyu, przejęcie Star Wars i Marvela było genialnym posunięciem. I co by nie pisać o kolejnych filmach i serialach, MCU jakoś trzyma spójną całość, podczas gdy DCEU od lat próbuje zrobić to samo i - jak dotąd - z mizernymi efektami i masą problemów.

Owszem, jest spójność. Ale gorzej z jakością. Praktycznie każda nowa produkcja jest coraz gorsza z drobnymi wyjątkami. Póki co na razie najgorszymi filami z MCU są Czarna Pantera i Eternals. Zaraz za nimi znajduje się najnowszy Thor. Jak pisałem nieco niżej, 4 faza jest przeraźliwie słaba. A tutaj ogłaszają aż 33 nowe produkcje i to na najbliższe 2-3 lata.

Karanthir666
Gramowicz
15/08/2022 09:24
koNraDM4 napisał:

Oczywiście, że umiem ale po co mam dyskutować z kimś kto odbiega od tematu, by wykorzystać Argumentum Ad Personam. Nie wiesz ile mam lat, a nazywasz mnie dzieckiem. Nie wiesz też ile lat ma gość z postacią z Dragon Balla w avatarze, a komentarz zaczynasz od tego, że mu się pewnie podobają zapowiedzi bo jest młody. Coś z tobą ewidentnie nie tak i nie potrafisz radzić sobie z odmiennym od twojego zdaniem. Zaczynasz więc od próby umniejszenia wartości swojego rozmówcy przez wytykanie błędów czy zakładanie młodego wieku.

LOL... Teraz to pojechałeś po bandzie. Myślisz, że jak znalazłeś w internecie tłumacz łaciński to zabłyśniesz? Ty też nie wiesz ile ma lat. Może niech się na ten temat sam wypowie? Ja trochę mu zazdroszczę optymizmu, ale dosyć szybko zostanie sprowadzony na ziemię.

Headbangerr
Gramowicz
15/08/2022 09:16

Jeżeli na gram.pl jest +10 komentarzy pod artykułem, to wiadomo, co się dzieje xD

Od siebie dodam jedynie, że co by nie pisać o Disneyu, przejęcie Star Wars i Marvela było genialnym posunięciem. I co by nie pisać o kolejnych filmach i serialach, MCU jakoś trzyma spójną całość, podczas gdy DCEU od lat próbuje zrobić to samo i - jak dotąd - z mizernymi efektami i masą problemów.

Muradin_07
The King of Iron Fist
15/08/2022 08:20
Karanthir666 napisał:

A czy ty umiesz pisać coś innego niż personalny wybieg? Ja napisałem swoje zdanie odnośnie ostatnich tworów MCU.  Bo jeśli ktoś ogłasza 33 produkcje na przestrzeni 2-3 lat to wiadomo o co chodzi. O kasę. A ty jak ten debil piszesz jedno i to samo. Może jakoś się wysilisz i podejmiesz jakąkolwiek próbę dialogu? Czy to przerasta twoją jedyną szarą komórkę?

koNraDM4 napisał:

No i znowu personalny wybieg, nie umiesz inaczej dowodzić swoich racji?

A można tak bez tego typu sformułowań kulturalnie rozmawiać czy nie?

Panie Karanthir, daję Panu ostrzeżenie (pierwsze i ostatnie) i proszę o kulturalną dyskusję bez wycieczek personalnych. 

koNraDM4
Gramowicz
15/08/2022 07:22
Karanthir666 napisał:

A czy ty umiesz pisać coś innego niż personalny wybieg? Ja napisałem swoje zdanie odnośnie ostatnich tworów MCU.  Bo jeśli ktoś ogłasza 33 produkcje na przestrzeni 2-3 lat to wiadomo o co chodzi. O kasę. A ty jak ten debil piszesz jedno i to samo. Może jakoś się wysilisz i podejmiesz jakąkolwiek próbę dialogu? Czy to przerasta twoją jedyną szarą komórkę?

koNraDM4 napisał:

No i znowu personalny wybieg, nie umiesz inaczej dowodzić swoich racji?

Oczywiście, że umiem ale po co mam dyskutować z kimś kto odbiega od tematu, by wykorzystać Argumentum Ad Personam. Nie wiesz ile mam lat, a nazywasz mnie dzieckiem. Nie wiesz też ile lat ma gość z postacią z Dragon Balla w avatarze, a komentarz zaczynasz od tego, że mu się pewnie podobają zapowiedzi bo jest młody. Coś z tobą ewidentnie nie tak i nie potrafisz radzić sobie z odmiennym od twojego zdaniem. Zaczynasz więc od próby umniejszenia wartości swojego rozmówcy przez wytykanie błędów czy zakładanie młodego wieku.

Karanthir666
Gramowicz
14/08/2022 18:24
koNraDM4 napisał:

No i znowu personalny wybieg, nie umiesz inaczej dowodzić swoich racji?

A czy ty umiesz pisać coś innego niż personalny wybieg? Ja napisałem swoje zdanie odnośnie ostatnich tworów MCU.  Bo jeśli ktoś ogłasza 33 produkcje na przestrzeni 2-3 lat to wiadomo o co chodzi. O kasę. A ty jak ten debil piszesz jedno i to samo. Może jakoś się wysilisz i podejmiesz jakąkolwiek próbę dialogu? Czy to przerasta twoją jedyną szarą komórkę?

koNraDM4
Gramowicz
14/08/2022 15:53
Karanthir666 napisał:

1. Naucz się drogie dziecko stawiać znaki interpunkcyjne i nieco poćwicz także pisownię.

2. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Cała 4-ta faza poza Shang-Chi i odrobinę Dr. Strange 2 to jeden wielki niewypał. Piszę oczywiście o filmach, bo z seriali na razie obejrzałem Lokiego, Wandę i Falcona. I też tyłka nie urywają. Złe nie są, ale do znakomitych też im dużo brakuje. A tutaj ogłaszają aż 33 nowe produkcje. Nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć jak to się skończy. Ilość, a nie jakość.

koNraDM4 napisał:

Oczywiście personalny wybieg jakże by inaczej bo nie można mieć odmiennego zdania

No i znowu personalny wybieg, nie umiesz inaczej dowodzić swoich racji?

Karanthir666
Gramowicz
14/08/2022 13:01
koNraDM4 napisał:

Oczywiście personalny wybieg jakże by inaczej bo nie można mieć odmiennego zdania

1. Naucz się drogie dziecko stawiać znaki interpunkcyjne i nieco poćwicz także pisownię.

2. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Cała 4-ta faza poza Shang-Chi i odrobinę Dr. Strange 2 to jeden wielki niewypał. Piszę oczywiście o filmach, bo z seriali na razie obejrzałem Lokiego, Wandę i Falcona. I też tyłka nie urywają. Złe nie są, ale do znakomitych też im dużo brakuje. A tutaj ogłaszają aż 33 nowe produkcje. Nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć jak to się skończy. Ilość, a nie jakość.

koNraDM4
Gramowicz
14/08/2022 12:45
Karanthir666 napisał:

Jeśli masz tyle lat, co postać z twojego awatara to się nie dziwię. Disney zarzyna wszystko czego się dotknie. Prawie zarżnął GW (ostatnia trylogia jest tego dowodem), a teraz bierze się za Marvela. Ale ten dłużej pociągnie, bo materiału źródłowego jest sporo.

Gotenssjgoddark napisał:

ja z tych zapowiedzi Marvela sie ciesze 

Oczywiście personalny wybieg jakże by inaczej bo nie można mieć odmiennego zdania

Karanthir666
Gramowicz
14/08/2022 09:31
Gotenssjgoddark napisał:

ja z tych zapowiedzi Marvela sie ciesze 

Jeśli masz tyle lat, co postać z twojego awatara to się nie dziwię. Disney zarzyna wszystko czego się dotknie. Prawie zarżnął GW (ostatnia trylogia jest tego dowodem), a teraz bierze się za Marvela. Ale ten dłużej pociągnie, bo materiału źródłowego jest sporo.

Gotenssjgoddark
Gramowicz
14/08/2022 07:03

ja z tych zapowiedzi Marvela sie ciesze 

MisticGohan_MODED
Gramowicz