Mapa w Marvel’s Spider-Man 2 będzie znacznie większa niż w pierwszej części

Mikołaj Ciesielski
2023/06/02 09:35
0
0

Insomniac Games dzieli się kolejnymi szczegółami.

Na PlayStation Showcase 2023 mieliśmy okazję obejrzeć obszerny gameplay z Marvel’s Spider-Man 2. Prezentacja zbudziła pewne obawy u graczy, ale Insomniac Games zapewniło, że udostępnione fragmenty rozgrywki nie pochodziły z finalnej wersji kontynuacji przygód Człowieka-Pająka. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat wspomnianej produkcji. Tym razem twórcy postanowili podzielić się szczegółami na temat rozmiaru mapy.

Mapa w Marvel’s Spider-Man 2 będzie znacznie większa niż w pierwszej części

W Marvel’s Spider-Man 2 będziemy mieli okazję zwiedzić dwukrotnie większy obszar niż w poprzednich częściach

Bryan Intihar – dyrektor kreatywny gry – udzielił wywiadu dla Famitsu (dzięki GamingBolt), w którym poinformował, że mapa dostępna w Marvel’s Spider-Man 2 będzie dwa razy większa, niż w poprzednich tytułach, czyli w Marvel’s Spider-Man oraz Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Oprócz Manhattanu gracze będą mieli bowiem okazję zwiedzić również Queens oraz Brooklyn.

GramTV przedstawia:

Deweloper podkreśla, że nowe dzielnice są nieco mniejsze od Manhattanu, ale znacząco się od niego różnią, co powinno wprowadzić odpowiedni powiew świeżości. Ponadto Intihar zapowiedział, że deweloperzy przygotowali „kilka nieoczekiwanych sytuacji”, które również dla samego studia były zupełną nowością, jak np. zaprezentowana podczas PlayStation Showcase 2023 walka na rzece.

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na rynku jesienią 2023 roku. Dokładna data premiery wciąż nie jest jednak znana. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z materiałem wideo, w którym porównano nadchodzącą kontynuacją przygód Człowieka-Pająka od Insomniac Games z pierwszą częścią w wersji na PS5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!