Marvel’s Spider-Man 2 będzie ładniejszy? Gameplay nie pokazywał finalnej wersji

Mikołaj Ciesielski
2023/05/31 08:35
0
0

Insomniac Games cały czas dopracowuje nadchodzącą kontynuację przygód Człowieka-Pająka.

Na ubiegłotygodniowym PlayStation Showcase 2023 mieliśmy okazję zobaczyć obszerny gameplay z Marvel’s Spider-Man 2. Wraz z materiałem otrzymaliśmy nieco nowych szczegółów na temat wyczekiwanej kontynuacji przygód Człowieka-Pająka, ale prezentacja u części graczy wzbudziła także pewne obawy. Niektórym użytkownikom nie do końca spodobały się bowiem pewne elementy oprawy wizualnej. Na szczęście – jak się okazuje – Insomniac Games nie powiedziało jeszcze w tej kwestii ostatniego słowa.

Marvel’s Spider-Man 2 będzie ładniejszy? Gameplay nie pokazywał finalnej wersji

Na PlayStation Showcase 2023 nie zaprezentowano finalnej wersji Marvel’s Spider-Man 2

Na udostępnionych podczas PlayStation Showcase 2023 fragmentach rozgrywki niezbyt dobrze – zdaniem części graczy – prezentowała się woda i związane z nią efekty. Nic więc dziwnego, że użytkownicy zaczęli zastanawiać się, czy wspomniany gameplay pochodził z finalnej wersji Marvel’s Spider-Man 2. Wątpliwości postanowił natomiast rozwiać James Stevenson z Insomniac Games.

Deweloper odpowiedzialny za kontakt ze społecznością w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników portalu Twitter poinformował bowiem, że gameplay zaprezentowany podczas PlayStation Showcase 2023 nie prezentował finalnej wersji Marvel’s Spider-Man 2. Możemy więc bezpiecznie założyć, że deweloperzy wezmę pod uwagę opinię graczy i – miejmy nadzieję – doszlifują elementy, które budziły wśród fanów pewne obawy.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na rynku jesienią 2023 roku. Dokładna data premiery wciąż nie jest jednak znana. Zgodnie z zapowiedziami kontynuacja przygód Człowieka-Pająka od Insomniac Games ma przedstawić znacznie mroczniejszą historię niż pierwsza część.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!