Mapa GTA 6 będzie mniejsza niż ta z GTA 5. Nieoficjalne wiadomości

DK
2022/08/03 16:50

Ostatnio w internecie bardzo często pojawiają się kolejne niepotwierdzone wieści na temat nowej odsłony GTA. Niedawno branżowy dziennikarz Jason Schreier obalił część z nich – na przykład tę dotyczącą trzech grywalnych postaci. Zdaniem redaktora Bloomberga ta informacja jest nieprawdziwa. Teraz przyszedł czas na garść detali dotyczących mapy w produkcji.

GTA 6 – rozmiar mapy

Autorem najnowszego przecieku jest Matheusvictorbr, który już wcześniej zabierał głos w sprawie serii. Twierdzi on, że obszar gry w GTA 6 będzie zbliżony rozmiarem do terenów z Red Dead Redemption 2. Oczywiście produkcja o kowbojach serwuje graczom całkiem rozległą mapę i to na pewno wystarczy, ale w porównaniu z Los Santos z GTA 5 obszar z RDR2 jest mniejszy.

GramTV przedstawia:

A jeśli chodzi o inne wieści dotyczące GTA i RDR, to swego czasu informowaliśmy, że według pogłosek Rockstar miał w planach remastery Red Dead Redemption i Grand Theft Auto IV. Na razie jednak projekt trafił do szuflady. Zgodnie z nieoficjalnymi ustaleniami, powodem tej decyzji miał być słaby odbiór GTA: The Trilogy – The Definitive Edition.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!