GTA 6 jednak bez trzech grywalnych postaci? Jason Schreier zabiera głos

DK
2022/07/18 16:15

Znany branżowy dziennikarz rozstrzyga kwestię bohaterów w nowej odsłonie hitu od Rockstara.

Na temat GTA 6 od dawna pojawia się w internecie mnóstwo nieoficjalnych wieści. Już w zeszłym roku do obiegu trafiła na przykład informacja, że w tytule pojawią się trzej grywalni bohaterowie. Dziennikarz Jason Schreier, który jest dobrze zaznajomiony z nowinkami z branży i wiadomości od niego niejednokrotnie okazały się prawdziwe, dementuje część tych pogłosek.

GTA 6 jednak bez trzech grywalnych postaci? Jason Schreier zabiera głos

Z postów opublikowanych przez redaktora wynika chociażby, że wieść o trzech postaciach w grze jest nieprawdziwa. Zdaniem dziennikarza Bloomberga gra jest tworzona, ale znajduje się na tak wczesnym etapie produkcji, że co do części elementów nie podjęto jeszcze decyzji. Co Jason Schreier wie na pewno na dzień dzisiejszy, to to, że tytuł nie będzie miał trzech protagonistów.

Remastery Red Dead Redemption i Grand Theft Auto IV nie powstaną (na razie)

A jeśli chodzi o inne wieści dotyczące serii, to nie tak dawno temu informowaliśmy, że według nieoficjalnych wiadomości Rockstar miał w planach remastery Red Dead Redemption i Grand Theft Auto IV. Na razie jednak projekt trafił do szuflady. Powodem tej decyzji zgodnie z nieoficjalnymi ustaleniami miał być słaby odbiór GTA: The Trilogy – The Definitive Edition.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!