Mała Syrenka już po pierwszych pokazach. Widzowie chwalą aktorską wersję Disneya

Radosław Krajewski
2022/12/12 13:40
0
0

Może jednak nowa wersja Małej Syrenki nie będzie taka zła, jak chcieliby tego niektórzy widzowie?

Podczas D23 Expo aktorska wersja Małej Syrenki doczekała się pierwszego zwiastuna. Produkcja od samego początku wzbudza wiele kontrowersji obsadowych, szczególnie powierzeniem tytułowej roli czarnoskórej aktorce. Przyczyniło się to do ogromnego zainteresowania zapowiedzią, która pobiła rekord oglądalności zwiastunów aktorskich remake’ów Disneya. Studio otrzymało kolejny powód do zadowolenia po niedawnych pokazach testowych, po których widzowie byli zachwyceni filmem.

Mała Syrenka już po pierwszych pokazach. Widzowie chwalą aktorską wersję Disneya

Mała Syrenka będzie kolejnym hitem Disneya?

Jak podał Skylar Shuler, współzałożyciel serwisu TheDisInsider, po pokazach testowych publiczność chwaliła Halle Bailey za dobre wcielenie się w Arielkę, ale show skradła Melissa McCarthy, która zagrała wiedźmę Urszulę. Aktorka wyróżnia się na tle obsady i była najczęściej chwalonym elementem filmu. Widzom podobały się również nowe postacie oraz dramatyczny wątek rodziny księcia Erica.

Mała Syrenka jest musicalem, ale nie wszystkie piosenki są trafione. Niektóre mogą stać się prawdziwymi hitami, żeby inne nudziły nawet podczas seansu. Według Shulera film zebrał podobne opinie, co Aladyn po pokazach testowych. Warto przypomnieć, że produkcja Guya Ritchiego zdołała zebrać z kin na całym świecie ponad 1 miliard dolarów. Czy Mała Syrenka będzie mogła liczyć na równie duże zainteresowanie publiczności? Czas pokaże.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię odpowiada Rob Marshall, który współpracował już trzykrotnie z Disneyem, przy filmach Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnice lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina, Javier Bardem, Melissa McCarthy, Noma Dumezweni, Art Malik, Lorena Andrea, Kajsa Mohammar, Jessica Alexander, Russell Balogh, Adrian Christopher, Emily Coates oraz Simone Ashley.

Premiera Małej Syrenki została wyznaczona na 26 maja 2023 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!