Liam Hemsworth niedługo nacieszy się rolą Wiedźmina. Netflix planuje zakończenie serialu

Krzysztof Żołyński
2023/10/07 13:45
6
0

Prace nad nowym sezonem serialu Wiedźmin platformy Netflix, w którym Liam Hemsworth zastąpi Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii, trwają już od dłuższego czasu, ale strajki WGA i SAG-AFTRA wstrzymały ten proces na kilka miesięcy w tym roku.

Teraz, gdy WGA i studia osiągnęły porozumienie, prace nad serialem mogą być wznowione. Nie od dzisiaj wiadomo, że sezon 4 i sezon 5 mają być produkowane równolegle i Netflix pozostaje przy tym pomyśle, z tym że strajki zmieniły harmonogram. Zdjęcia do sezonu 4 miały rozpocząć się przed strajkiem we wrześniu 2023 r., ale obecnie plan zakłada ich rozpoczęcie w pierwszej połowie 2024 r. Po krótkiej przerwie ruszą od razu zdjęcia do piątego sezonu. I całkiem prawdopodobne, że będzie on tez ostatnim.

Liam Hemsworth niedługo nacieszy się rolą Wiedźmina. Netflix planuje zakończenie serialu

Piąty sezon będzie finałem Wiedźmina od Netflixa?

Co prawda Netflix nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia, ale coraz częściej pojawiają się pogłoski, że Wiedźmin bez Cavilla nie przetrwa bardzo długo. Mówi się, że sezon 5 będzie pożegnaniem Geralta z widzami.

GramTV przedstawia:

Jakie są ramy czasowe? Biorąc pod uwagę przybliżony początek produkcji, nie ma możliwości, aby sezon 4 mógł debiutować jeszcze w tym roku. Dlatego najpewniej trafi do zasobów streamera w 2025, a rok później zobaczymy 5. sezon.

Komentarze
6
maxgame
Gramowicz
09/10/2023 11:27

Co w końcu dotarło do tej showcipy że tego gniota nawet nie chcą oglądać ci co z wiedźminem nigdy styczności nie mieli. Że jedynie dla kogo widz dalej zmuszał się do oglądania tego szamba był Cavil który no rolę wiedźmina naprawdę świetnie odegrał.

MatKus01
Gramowicz
09/10/2023 08:46
Headbangerr napisał:

Czy kogokolwiek dziwi taki obrót spraw?

Ja będę zdziwiony, jeśli Netflix w ogóle odważy się pokazać pierwsze odcinki z Hemsworthem.

Tak, mnie dziwi.Ja, widząc, co im wyszło, spodziewałem się, ża zakończą po 2 sezonie, max po 3. Więc dziwi mnie, że tak długo to ciągną.

koNraDM4
Gramowicz
08/10/2023 20:27
Kemyt napisał:

"Po za"? Co to znaczy? 

swgs napisał:

Uśmiercą Geralta w 5 sezonie i zapewne będą ciągnąć dalej serial z Ciri w roli głównej po za materiał z książek wciskając swoje gównianej jakości poglądy. Bo kto im zabroni?

Pewnie mu chodziło o to, że już nawet nie będą udawać, że to ma oparcie w książkach
Trwa Wczytywanie