Liam Hemsworth gotowy aby zostać Geraltem. Aktor krytykowany przez fanów Wiedźmina

Radosław Krajewski
2024/04/09 17:00
0
0

Aktor opublikował nowe zdjęcie, prezentując swoją sylwetkę. Widzowie nie potraktowali jednak Hemswortha ulgowo.

Prace nad czwartym sezonem Wiedźmina już się rozpoczęły. Niedawno poznaliśmy nazwiska nowych aktorów, którzy wcielą się w kolejne postacie wprowadzone w nowych odcinkach, w tym Zoltana Chivaya. Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji serialu Netflixa, a przede wszystkim na ujęcia prezentujące Liama Hemswortha w roli Geralta z Rivii. W ubiegłym tygodniu aktor opublikował zdjęcie, na którym zaprezentował swoją formę. Gwiazdor potwierdził, że jest gotowy zmierzyć się z niejednym potworem, który stanie mu na drodze w nowych odcinkach Wiedźmina.

Liam Hemsworth gotowy aby zostać Geraltem. Aktor krytykowany przez fanów Wiedźmina

Liam Hemsworth na zdjęciu przed wejściem na plan 4. sezonu Wiedźmina

Ostatnie miesiące Liam Hemsworth spędził na rozbudowanie swojej sylwetki, aby jak najlepiej zastąpić Henry’ego Cavilla w głównej roli w serialu Netflixa. Aktor imponuje formą, której blisko do jego starszego brata, Chrisa Hemswortha, który najbardziej znany jest z roli Thora w uniwersum Marvela.

Aktor nie może jednak liczyć na taryfę ulgową od fanów. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele negatywnych opinii fanów, którzy krytykują Hemswortha, że przejął rolę Geralta po Cavillu. „To nie mój Geralt”, „Chcemy Henry’ego”, „Nie ważne co robisz; nie jesteś wiedźminem”, czy „Nie zastąpisz Henry'ego jako Wiedźmina” to tylko wybrane komentarze od fanów, którzy nie wyobrażają sobie innego odtwórcy roli Geralta od Henry’ego Cavilla.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że zdjęcia do czwartego sezonu Wiedźmina rozpoczną się jeszcze w kwietniu. Na premierę nowych odcinków będziemy musieli poczekać do przyszłego roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!