LEGO Horizon Adventures na Nintendo Switch. Zobaczcie nowe fragmenty rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2024/06/19 07:55
0
0

Nowa produkcja Guerrilla Games i studia Gobo pojawiła się na Nintendo Direct.

Na Summer Game Fest 2024 doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi LEGO Horizon Adventures. Wspomniana produkcja pojawiła się jednak również na wczorajszym Nintendo Direct. W trakcie pokazu japońskiej firmy zaprezentowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak nadchodząca gra Guerrilla Games i studia Gobo będzie prezentować się na Nintendo Switch.

LEGO Horizon Adventures
LEGO Horizon Adventures

LEGO Horizon Adventures na Nintendo Direct. Zaprezentowano zwiastun z wersji na Nintendo Switch

Zaprezentowany w trakcie Nintendo Direct zwiastun LEGO Horizon Adventures trwa nieco ponad minutę i niemal w całości składa się z fragmentów rozgrywki. Opublikowane ujęcia skupiają się zarówno na eksploracji, jak i walce z maszynami. Wspomniane wideo prezentuje również kilka innych elementów nadchodzącej produkcji Guerrilla Games i studia Gobo. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Dołącz do łowczyni Aloy, która prowadzi barwną grupę bohaterów, by ocalić łąki, lasy i góry Ziemi przed człowiekiem imieniem Helis. Helis stoi na czele bandy czcicieli Słońca, słuchającej głosu Pradawnego Zła owianego mgłą tajemnicy. Wyrusz na ekscytującą przygodę samodzielnie lub ze znajomymi w trybie współpracy lokalnej, lub sieciowej, stwórz sobie dom w prawdziwym stylu LEGO, a po drodze odkryj niesamowite sekrety przeszłości Aloy – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że LEGO Horizon Adventures powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach jeszcze w 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!