Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów w Xbox Game Pass. Znamy datę debiutu w usłudze

Radosław Krajewski
2022/12/01 15:15

Microsoft potwierdził świetną wiadomość.

Wcześniej informowaliśmy o zabawie zorganizowanej przez Xboxa, w której gracze mieli odgadnąć kolejną grę, która trafi do Xbox Game Pass. Wiele osób typowało najnowszą odsłonę LEGO Star Wars i okazał się to strzał w dziesiątkę. Microsoft właśnie potwierdził pojawienie się LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów w bibliotece usługi.

LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów w Xbox Game Pass. Znamy datę debiutu w usłudze

LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów – od kiedy w Xbox Game Pass?

Produkcja zadebiutowała na rynku w kwietniu bieżącego roku i zaledwie po ośmiu miesiącach zasili bibliotekę Xbox Game Pass. LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów dostępne będą dla subskrybentów usługi od 6 grudnia, zarówno dla posiadaczy konsol Xbox, jak i dla użytkowników komputerów osobistych.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów przedstawia w humorystyczny sposób wydarzenia ze wszystkich dziewięciu części Sagi Gwiezdnych wojen. Gracze mogą więc na nowo wziąć udział w wojnie klonów, dołączyć do Rebelii i zniszczyć Gwiazdę Śmierci, jak również wesprzeć Ruch Oporu Lei Organy przeciwko Najwyższemu Porządkowi. Tytuł oferuje około 300 postaci, ponad 100 pojazdów i 23 planety znane ze wszystkich filmów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!