Layers of Fear na nowym materiale. Zwiastun pokazuje potencjał Unreal Engine 5

Mikołaj Ciesielski
2023/04/28 08:20
0
0

Bloober Team opublikowało nowy materiał promocyjny swojej nadchodzącej produkcji.

W połowie marca mieliśmy okazję obejrzeć obszerny gameplay z Layers of Fear. Nieco wcześniej Bloober Team ujawniło natomiast przybliżoną datę premiery swojej produkcji. Deweloperzy z krakowskiego studia najwyraźniej postanowili jednak ponownie przypomnieć graczom o wspomnianym tytule. Rodzimy zespół opublikował bowiem nowy zwiastun gry, który pokazuje potencjał silnika Unreal Engine 5.

Layers of Fear na nowym materiale. Zwiastun pokazuje potencjał Unreal Engine 5

Layers of Fear na zwiastunie prezentującym możliwości silnika Unreal Engine 5

Nadchodzące Layers of Fear będzie korzystać z ray tracingu, a także nowego systemu Lumen, który ma zapewnić „najbardziej wciągające i wyraziste wrażenia z gry”. Deweloperzy zadbali również o najnowocześniejsze efekty VFX, a także o wsparcie m.in. dla technologii Nvidia DLSS. Rzućcie okiem na zwiastun na dole wiadomości i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po nadchodzącej produkcji Bloober Team.

Wszystkie historie muszą dobiec końca, nawet te pokrętne i pełne grozy. Płótno. Scena. Powieść. Czas na ostatnie pociągnięcie pędzlem, opadnięcie kurtyny i finalny rozdział nowej odsłony znanego horroru psychologicznego. Odważysz się powrócić do gry i po raz ostatni zmierzyć się z własnym strachem? – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Layers of Fear – znane wcześniej jako Layers of Fears – zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w czerwcu bieżącego roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Całość opisywana jest natomiast jako „pierwszoosobowy horror psychologiczny oparty na pełnej napięcia eksploracji i wciągającej historii”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!