Lae’zel jak żywa na genialnym cosplayu z Baldur’s Gate 3. Zwróćcie uwagę na te detale

Radosław Krajewski
2024/06/04 11:25
0
0

Dokładnie tak mogłaby wyglądać popularna githyanka w aktorskiej ekranizacji dzieła Larian Studios.

Baldur’s Gate 3 wciąż jest rozwijane i już wkrótce otrzyma narzędzia do modowania, dzięki którym twórcy modyfikacji będą mogli tworzyć większe projekty. Zapewne nie zabraknie kolejnych zaskakujących zmian wyglądu głównych bohaterów gry, takich jak Lae’zel. Jeżeli jednak wolicie oryginalną wersję githyanki, to powinniście spojrzeć na poniższy cosplay Olgi Haku, która wcieliła się w jedną z najpopularniejszych bohaterek Baldur’s Gate 3. Jej projekt robi ogromne wrażenie dbałością o detale.

Lae’zel jak żywa na genialnym cosplayu z Baldur’s Gate 3. Zwróćcie uwagę na te detale

Baldur’s Gate 3 – niesamowity cosplay Lae’zel

Już sama charakteryzacja cosplayerki jest niesamowicie wierna wyglądowi Lae’zel z gry. Zadbano o wszystkie najmniejsze szczegóły na twarzy, aby jak najwierniej odtworzyć postać z Baldur’s Gate 3. Także zbroja prezentuje się niesamowicie dobrze, a dodatkowy efekt nadają czerwone kryształy rozmieszczone na całym kostiumie. Całość uzupełnia miecz, który zachowany jest w podobnym stylu co zbroja. Nie bez znaczenia pozostaje także lokacja, w której wykonano zdjęcia. Jest to XV-wieczny zamek Ram znajdujący się w Serbii.

GramTV przedstawia:

Poniżej znajdziecie kilka wybranych zdjęć, a po więcej zapraszamy na oficjalne konto cosplayerki na Instagramie. Kilka dodatkowych fotografii zobaczycie również na koncie Kiry na Instagramie, która jest autorką zdjęć.

Baldur’s Gate 3 – niesamowity cosplay Lae’zel, Lae’zel jak żywa na genialnym cosplayu z Baldur’s Gate 3. Zwróćcie uwagę na te detale
cosplay: Olga Haku/foto: Kira
cosplay: Olga Haku/foto: Kira
cosplay: Olga Haku/foto: Kira
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!