Kto zostanie nową Czarną Panterą w MCU? Wyciek może dać odpowiedź

Radosław Krajewski
2022/07/27 12:00

Zaczynają pojawiać się zdjęcia z licencjonowanych produktów Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu, które zdradzają, kto zostanie nowym superbohaterem.

W ubiegłym tygodniu Marvel zaprezentował pierwszy zwiastun Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu, czyli kontynuacji wielkiego hitu z 2018 roku. Plany na rozwój tytułowego bohatera pokrzyżowała nagła i niespodziewana śmierć odtwórcy roli króla T’Challi – Chadwicka Bosemana. Twórcy nie zrezygnowali jednak z zaplanowanej drugiej części i przygotowali dla fanów niespodziankę w postaci nowej Czarnej Pantery. Długo zastanawiano się, kto z obecnych postaci przejmie rolę superbohatera. Pierwszy zwiastun tego nie zdradził, ale z pomocą przyszedł wyciek zdjęć licencjonowanych zestawów LEGO, które pojawią się w sprzedaży przed premierą filmu.

Kto zostanie nową Czarną Panterą w MCU? Wyciek może dać odpowiedź

Kto zostanie nową Czarną Panterą?

Wciąż nie jest to nic pewnego, ale wszystko wskazuje na to, że przynajmniej w drugiej części serii Czarną Panterą zostanie Shuri grana przez Letitię Wright. Aktorka wciela się w siostrę T’Challi i według wcześniejszych fabularnych plotek, w swoim laboratorium ma wynaleźć substancję, która da jej moce Czarnej Pantery. Mogą to potwierdzać zdjęcia z zestawu LEGO prezentującego salę tronową Namora, króla Atlantydy. Widzimy na nich Shuri w charakterystycznym stroju, który podobny jest do tego zaprezentowanego pod sam koniec zwiastuna. Wybór tej postaci na Czarną Panterę byłby zgodny z komiksami, w których Shuri również przez pewien czas stała się superbohaterką.

GramTV przedstawia:

Za drugą część Czarnej Pantery ponownie odpowiada Ryan Coogler, który napisał scenariusz i wyreżyserował nowy film Marvela. W obsadzie znaleźli się: Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Kto zostanie nową Czarną Panterą?, Kto zostanie nową Czarną Panterą w MCU? Wyciek może dać odpowiedź
LEGO/The Direct
LEGO/The Direct
Komentarze
3
Headbangerr
Gramowicz
27/07/2022 16:35

Trzeba było dać jej jeszcze więcej pajacować w pierwszej części, na pewno pasowałaby bardziej.

Ray
Gramowicz
27/07/2022 14:42
wolff01 napisał:

Tyle że ta "plotka" była znana już chyba od kiedy ogłoszono Wakanda 2... nawet nie wiem czy w ramach M-She-U nie chciano zmienić bohatera jeszcze jak Chadwick żył.

Tak było. Samemu Chadwickowi też się te plotki nie podobały, kiedy jeszcze żył.

wolff01
Gramowicz
27/07/2022 12:40

Tyle że ta "plotka" była znana już chyba od kiedy ogłoszono Wakanda 2... nawet nie wiem czy w ramach M-She-U nie chciano zmienić bohatera jeszcze jak Chadwick żył.