Koreański przebój Netflixa z szybkim debiutem trzeciego sezonu. Pierwszy zwiastun i data premiery

Radosław Krajewski
2024/06/23 14:00
0
0

Netflix ogłosił datę premiery swojego popularnego koreańskiego serialu. Do sieci trafił również pierwszy zwiastun.

Fani koreańskich produkcji nie mogą przejść obojętnie obok trzeciego sezonu Sweet Home. Popularny aktorski serial Netflixa, będący ekranizacją komiksu stworzonego przez Kim Carnby i Hwanga Young-chana, który został wyświetlony na platformie Webtoon ponad dwa miliardy razy, powróci już tego lata z nowymi odcinkami. To świetna wiadomość dla wszystkich widzów Sweet Home, którzy na drugi sezon musieli czekać aż trzy lata od premiery pierwszego. Już podczas zapowiedzi drugiej serii twórcy ogłosili, że trzeci sezon jest już w drodze i nie minął nawet rok, a nowe epizody już w przyszłym miesiącu trafią do sieci. Platforma zaprezentowała więc pierwszy zwiastun trzeciego sezonu Sweet Home, który zobaczycie poniżej.

Sweet Home

Świat balansuje na granicy między potworami i ludźmi, stawiając ludzkość przed trudnym wyborem. Kiedy pragnienia się zderzają, rozpoczyna się desperacka walka – brzmi oficjalny opis trzeciego sezonu Sweet Home.

Przypomnijmy, że serial opowiada historię Cha Hyun-soo, który po nieoczekiwanej rodzinnej tragedii, opuszcza dom i przeprowadza się do mieszkania w centrum miasta. Niedługo później metropolia zostaje opanowana przez krwiożercze potwory. Ludzie zostają uwięzieni w budynkach, zdając sobie sprawę na czyhające na nich niebezpieczeństwo. Młody chłopak i inni mieszkańcy chronią się wewnątrz budynku w nadziei, że przeżyją tak długo, jak tylko będzie to możliwe.

GramTV przedstawia:

W głównej znaleźli się: Song Kang, Lee Jin-wook, Lee Eugene, Lee Si-young, Go Min-si oraz Park Gyu-young.

Netflix wyznaczył premierę Sweet Home na 19 lipca bieżącego roku.

Sweet Home – zwiastun 3. sezonu

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!