Konami podchodzi „bardzo poważnie” do krytyki i opinii na temat eFootball 2022

Mikołaj Ciesielski
2022/04/11 08:15

Japoński deweloper tłumaczy również, dlaczego premiera gry okazała się tak dużą klęską.

Konami podchodzi „bardzo poważnie” do krytyki i opinii na temat eFootball 2022

Zgodnie z zapowiedziami już w najbliższy czwartek eFootball 2022, czyli dystrybuowana w modelu free-to-play gra piłkarska stanowiąca następcę serii Pro Evolution Soccer, zadebiutuje na rynku w wersji 1.0. Warto pamiętać, że tytuł trafił do graczy już w zeszłym roku, ale produkcja była miażdżona negatywnymi opiniami na Steam i szybko stała się jedną z najgorzej ocenianych gier w historii platformy Valve. Tymczasem Konami zapewnia, że podchodzi „bardzo poważnie” do krytyki, a także opinii użytkowników. Japoński deweloper tłumaczy również, dlaczego debiut produkcji okazał się tak dużą klęską.

Trudno wskazać jeden decydujący aspekt. Fakt, że gra była niekompletna, było wynikiem wielu czynników, w tym przejścia na nowy silnik, obsługę konsol nowej generacji jak PlayStation 5 i Xbox Series X/S, zmiana modelu dystrybucji na free-to-play i co więcej, chęć dostarczenia graczom eFootball 2022 tak szybko, jak to możliwe” – tłumaczy Konami w oświadczeniu przesłanym redakcji VGC.

Bardzo poważnie traktujemy opinie naszych graczy. Od czasu wydania gry we wrześniu ubiegłego roku nadaliśmy priorytet ulepszeniom i poprawkom na podstawie informacji przekazanych przez użytkowników. Nadal będziemy pracować nad poprawą jakości gry i jak zawsze, będziemy cenić sobie komentarze graczy” – zapowiada japoński deweloper.

Na koniec przypomnijmy, że eFootball 2022 dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W listopadzie produkcja ma pojawić się też na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia obszernego materiału wideo, prezentującego gameplay z nadchodzącej wersji 1.0.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!